BURTON LAUNCH PARTY 2017

13.10. STORE#13, VODIČKOVA 17, PRAHA 1

Burton snowboards slaví letos 40let!

Zima přichází a legendární americká snowboardová značka slaví 40 let! Hned dva rázné důvody pro uspořádání BURTON LAUNCH PARTY, která se odehraje ve čtvrtek 13. října od 16:00 hodin v obchodě Store#13, Vodičkova 17, Praha 1.

Při této příležitosti si odbude představení kompletní nová kolekce BURTON SNOWBOARDS na sezónu 2017 a následně i první letošní díl web série Burton presents s názvem Heavy Rotation. K thajské kuchyni a drinkům zdarma bude servírovat porce té nejlepší skejtové muziky DJ Poeta z Radia Spin, na baru se bude podávat ledově namražený Jagermeister a pochopitelně Red Bull v nové příchuti.  Kromě výše zmíněného čeká na návštěvníky i soutěž v montáži vázání na snowboard na čas o zajímavé ceny a na všechny, kteří si ten den něco koupí, i sleva 13%!

Účast na akci přislíbili i jezdci domácího Burton týmu Miki Pajer a Katka Vojáčková, kteří rádi přispějí svoji radou či zkušeností při výběru vhodných produktů.

Jako novinka je letošní malá dráha pro nejmenší snowboarďáky, která bude přímo uprostřed obchodu. Děti si vyzkouší první krůčky na snowboardu a pokud už to zvládají, čeká je po projetí dráhy malý dárek. Takže děti rozhodně nenechávejte doma.

Na všechny čeká snowboardová atmosféra, kterou jindy ve městě nezažijete!

Více o události najdete na Facebooku

burton-launch-party-2017