BURTON MONÍNEC SEASON OPENING 2017

První závody letišní snowboardové sezóny v neděli 30. října na Monínci

Kdy: Neděle 30.10. 09:00

Kde: Skiareál Monínec

Závod: Rail jam o věcné ceny v hodnotě 25.000!

Startovné: 200Kč (permanentka + startovné), 300Kč (permanentka + startovné + gril)

Zima se blíží a Burton Snowboards spolu se Skiareálem Monínec připravují první snowboardový závod na sněhu v této sezóně, BURTON MONÍNEC SEASON OPENING 2017, který proběhne v neděli 30. října se startem již v 9.00 hodin. Na programu bude Rail jam a BBQ party. To vše v rámci otevření střediska Monínec v nové zimní sezóně!

moninec-opening-web_poster-small

Trať na Monínci bude otevřena široké veřejnosti i závodníkům. Pro všechny bude připravena k testování aktuální kolekce snowboardů a dalšího vybavení Burton Snowboards, pro závodníky jsou pak přichystány dva balíčky. Za cenu 200 Kč získají závodníci permanentku na vlek a startovné, za 300 kč je navíc součástí ceny i občerstvení z místního grilu. Závod se jede formou jamu do kterého se můžou přihlásit všechny kategorie, tedy muži, ženy i děti. Na konci si jezdci mezi sebou vyberou nejlepšího. Do hodnocení se zapojí i Burton Team ve složení Miki Pajer, Katka Vojáčková a Mat Nedorolík, který bude na Monínci jezdit také, ale zároveň bude sledovat všechny triky a pomůže s hodnocením.

Přes den zahraje Dj Poeta z Radia Spin, návštěvníci se tak mohou připravit na nejnovější tunes a parádní atmosféru.

Těšíme se na vás! Přijeďte s námi zahájit sezónu a užít si skvělý den na prvním sněhu!

Skiareál Monínec zahajuje letošní zimní sezónu již v říjnu! Nově totiž disponuje technologií Snowfactory, která umožňuje výrobu sněhu při plusových podmínkách a vyrobený sníh má nízký bod tání.

Událost na Facebooku naleznete zde.