Desperados Highjump již o nadcházejícím víkendu

Cliffdivingové závody spojené s hudebními koncerty a rozsáhlým doprovodným programem začinájí již v pátek 5. srpna a potrvají do soboty 6. srpna v lomu v Hřiměždicích u Příbrami. Svou účast opět potvrdila světová skokanská špička z celého světa. Kromě skoků do vody čeká na návštěvníky obří padesátimetrová skluzavka, exhibice na kolech bmx,  několik hudebních podií, leteckou show Martina Šonky a mnoho dalšího.

Desperados Highjump v české republice unikátní akcí. Neexistuje jiný ekvivalent, který by představoval nejlepší současné zástupce nejstaršího extrémního sportu světa, tedy cliffdivingu, českému publiku. Skokané se v lomu nedaleko středočeské Příbrami budou vrhat z výšky okolo třiceti metrů, a při tom neváhají předvádět dechberoucí akrobatické kousky. V letošním roce přislíbili účast skokané a skokanky z Brazílie, Švýcarska, Spojených států amerických, Švýcarska, Ruska i Německa.

HIGHJUMP_Roman_Knedlik_2015_Small_94A1211

Kromě skoků do vody čeká na návštěvníky Highjumpu také hudební koncerty. na několika hudebních podiích se představí například skupiny Skyline, Prague Conspiracy, Ukradený ovoce, Ting, Voxel,  Vladimir 518 a Mike Trafik nebo James Cole. Za djskými pulty se vystřídají francouzské hvězdné duo Loo and Placido, Orion, Robot, Nobodylisten, Friky a Nzym.

HJ_2015_c Nikon_Brano_Polacek_BP1_8676

Celý program akce je koncipován tak, aby na návštěvníka akce všude čekalo něco zajímavého k vidění nebo vyzkoušení. Kromě zmínených skoků a koncertů je na programu například letecká show Martina Šonky, bmx exhibice předních českých i zahraničních jezdců, obří padesátimetrová vodní skluzavka, pole dance exhibice, ukázka a worchopy parkouru a mnoho dalšího.

Více informací o akci naleznete na www.highjump.cz