Čas mrazivého počasí, zimních sportů a premiér freeski filmů se k nám blíží jako padající lavina. Na to, než nazujeme lyže a vyrazíme vstříc zasněženým kopcům, si ale přece jenom budeme muset ještě pár měsíců počkat. Na co ale čekat nemusíme, je představení nového freeski filmu z dílny filmové produkce Separation Films. Ta má za sebou již dva povedené freeski filmy, Separation Movie a Ultim8 Separation. Poslední kousek měl značný úspěch i ve světě, a v roce 2011 se na prestižním mezinárodním freeski festivalu IF3 zařadil mezi 30 nejlepších videí uplynulé sezony.

Letos Separation Films přicházejí s další freeski peckou a tou je eXcelent Separation. V zatím posledním kousku se můžete těšit na nejlepší české freeskiery a reprezentanty Pepého Kalenského, Robina Holuba nebo Šimona Bartíka, kteří mají v zásobě slušný arzenál triků, se kterými se chtějí pochlubit.

Díky podpoře piva značky eXcelent dostali tvůrci možnost vydat se na zasněžené hory, do upravených snowparků, ale také se prohánět na překážkách ve městech. Těšit se můžete na spoustu originálních hlášek a vtipných situací, které při natáčení nastaly a které můžete vidět zcela bez cenzury.

Premiéra filmu se chystá na začátek letošního podzimu. Vy už si ale jeho krátkou ochutnávku můžete dopřát tuto sobotu. Exkluzivní premiéra teaseru eXcelent Separation proběhne v rámci afterparty Krom Wars 2015.

Kdy: Sobota 29. 8. 2015
Kde: Afterparty Krom Wars 2015, hudební klub Slady
Co: Premiéra teaseru eXcelent Separation

Sleduj Separation na: FB: https://www.facebook.com/separationfilms

Instagram: @separation_films