HORSEFEATHERS KING OF JIB 2017

11.03.2017 - K2 snowpark Vítkovice

K2 snowpark Vítkovice v Krkonoších bude opět hostit snowboard jibbing contest King of Jib, který produkuje již šestou sezónu parta Freestyle Area. Letos bude závod součástí třídenní akce Shred Vacation, která je určena nejen snowboardistům, ale také freeskierům a rozhodně se máte na co těšit.

Hlavním důvodem, proč se závodu Horsefeathers King of Jib v sobotu 11.03.2017 zůčastnit bude především nový kreativní setup ve stylu shred plaza, jehož součástí bude třeba Jagermeister Tatra s pódiem a DJś, několik jibbing překážek a 8m dlouhý wallride. To vše v setupu, který rozhodně prověří kreativitu a zkušenosti jednotlivých účastníků.

Závod bude rozdělen do několika kategorií a to rookie (do 15 let), woman, hobby (man) a profi (man) a ve hře bude nejen vypsané prizemoney 15.000CZK, ale také věcné ceny od partnerů akce v hodnotě 50.000CZK. Na objektivní hodnocení závodu budou dohlížet celkem tři zkušení rozhodčí, které budou moci všichni zůčastnění zaujmout v několika kvalifikačních a finálových rozjížďkách, které by měli umožnit projet závodní setup v celé kráse. Na sobotní večer je pak připraven večerní bestrick contest spojený s foto/video shotingem v netradičním barevném nasvícení.  

Letošní King of Jib s hlavním partnerem Horsefeathers bude součástí akce Shred Vacation, jejíž třídenní program je určen naprosto všem vyznavačům snowboardingu a freeskiingu bez rozdílu věku, pohlaví a dosavadních zkušeností. Hlavním cílem akce je především dopřát všem, kteří do Vítkovického K2 snowparku v termínu 10-12.03 dorazí  luxusní 3 dny ježdění ve 100% připraveném snowparku. Nutno podotknout, že kromě zmiňovaného shred plaza setupu bude zbytek snowparku normálně v provozu s nespočtem různých překážek a také 5 skoků v délkách 3-15m.

Součástí třídenního programu Shred Vacation budou foto/video shootingy na vybraných překážkách a také večerní páteční public snb/freeski shooting, nebo třeba možnost bezplatné výuky freestyle snowboardingu a freeski ve spolupráci s pražskou Freestyle Kolbenkou. Hlavní partner Vítkovického snowparku, tedy značka K2 doveze své snowboard/freeski democentrum k bezplatnému testování. Samozřejmě v rámci kulturních večerů nás čekají Jagermeister afterpárty, které budou probíhat v horní části snowparku a to pod taktovkou DJś AKVAMEN a NŹYM.

Na závěr velké díky partnerům akce: Horsefeathers, K2, Dakine, Sencor Action Cam, Vans, G-shock, Freestyle Kolbenka, Red Bull, Excelent, Jagermeister a skiareálu Aldrov-Vítkovice v Krkonoších.

A díky také mediálním partnerům: Freeride.cz, Boardmag.cz a pořadu Element

Více informací ohledně programu Shred Vacation a vloženém Horsefeathers King of Jib , možnosti ubytování a aktuální novinky najdete na několika Facebook profilech:

FB událost Horsefeathers King of Jib 2017: https://www.facebook.com/events/175589369608627/
Více info: facebook.com/Freestylearea.eu
facebook.com/FreestyleAreaVítkovice