JUST RIDE 2017

www.just-ride.cz

A je to tady! Máme pro vás termínovku letošní Just Ride Winter 2017 tour, ve které figurují oproti loňsku hned tři nové lokality. Lipno, Bukovka a Monínec jsme vybrali díky progresu a velmi pozitivnímu vztahu ke snowboardingu a freeskiingu!

Již osmým rokem na vás čeká spousta zábavy na kopci i mimo něj, tentokráte v šesti vybraných zimních resortech po celé České republice. 
 
 
Můžete se těšit na test centrum vybavení většiny snowboardových značek dostupných na českém trhu a letos navíc nebudou chybět aniv freestylové lyže. Dále na vás čeká výuka začátků i freestylu zcela zdarma v režii TempleStore, pro ty nejmenší jsme společně se Snowboardelem a Horsefeathers připravili celou sérii závodů Kids Snowboard Tour a pro snowboardery i freeskiery starší 15 let bude určen Horsefeathers Jib Contest & Best Trick o hromadu cen!
Chill-out zónu s barem a ohněm přichystá opět Jack Daniel’s Fire, odpočinout a vyfotit se u fotostěny budete moci v KitKat relax zóně a samozřejmě nesmí chybět Samosebou.cz stan s programem podporujícím osvětu třídění a recyklaci odpadu. Těšit se opět můžete na follow-cam natáčení a půjčování špičkových kamer Sony Action Cam a nově také na Horsefeathers zónu, kde si budete moci nechat zdarma nechat navoskovat prkno, prohlédnout novinky na příští zimu nebo si zasoutěžit v zábavných soutěžích.

Just Ride! Winter 2017 – Deštné v Orlických horách

Datum: 14. 1. 2017
Lokalita: Česká republika, Orlické hory
Adresa: Your park, Skicentrum Deštné v Orlických horách

Just Ride! Winter 2017 – Skiareal Lipno

Datum: 21. 1. 2017
Lokalita: Česká republika, Šumava
Adresa: Skiareál Lipno

Just Ride! Winter 2017 – Špindlerův Mlýn

Datum: 28. 1. 2017
Lokalita: Česká republika, Krkonoše
Adresa: Skiareál Špindlerův Mlýn – Svatý Petr

A to není zdaleka všechno, čeká vás hodně-hodně-hodně dalšího!
 
P.S.: Samozřejmě nebude ani na jedné zastávce chybět mocná afterparty v režii Jack Daniel’s Fire!

www.just-ride.cz