Pleasure Jam VOL.13

- sezona začíná s námi!

POZOR! Akce byla přesunuta na Dachstein Planai!

Mezinárodní event World Snowboard Tour, 1. zastávka Qparks Snowboard Tour
28.-29. Listopadu 2015 | Schladming-Dachstein

Blíží se listopad a s ním opět tradiční Pleasure Jam. Závod, při kterém se v Superparku Dachstein sejde smetánka mezinárodního snowboardingu, aby společně přivítala nadcházející zimní sezonu. Dva dny nabité freestyle akcí v prostředí ohromující scenérie ledovce Dachstein a samozřejmě velkolepé večerní párty!

První sněhové vločky již pokryly Alpy mrazivým třpytem. Již třináct let začíná evropská sezona snowboardových závodů právě Pleasure Jamem, v dobře známém regionu Schladming-Dachstein. Již tradičně je PJ první zastávkou World Snowboard Tour a QParks Snowboard Tour. Dech beroucí scenérie ledovce Dachstein a brzké datum v kalendáři lákají světové profíky, aby přijeli ukázat triky, na kterých pracovali během letní přípravy. Stejně jako se minulý rok Alexey Sobolev (RUS), Roope Tonteri (FIN) a Elena Könz (SUI) postarali o podívanou na pro-kicker lajně Superparku Dachstein, ani letos není pochyb o tom, že se světově proslulí rideři poperou o místa na podiu a vítězství.

Pro každého z nich to bude těžká práce, jelikož lonští vítězové Eric Beauchemin (USA) a Anna Gasser (AUT) již potvrdli svou letošní účast v závodě a udělají vše pro to, aby obhájili své tituly.

FORMÁT ZÁVODU A ČASOVÝ HARMONOGRAM

Dějištěm letošního contestu je opět pro-kicker line Superparku Dachstein. Jezdci otestují sníh v pátek před kvalifikací, která některé z nich pošle do sobotního finále. Sobotní odpoledne se tak stane highlightem celého Pleasure Jamu 2015. Samotná akce, TTR body a prize money 20.000 USD nakopnou všechny ridery k tomu, aby ukázali ty nejtěžší triky.

Tradiční “Pleasure-After-Shred BBQ” u spodní stanice lanovky pomůže všem Pleasure-Jamerům vzpamatovat se z nálože vzrušení na ledovci a známí DJs z Red Bull Brandwagen naladí všechny do večerního party módu.

1 comment

  1. Pingback: Teaser: Pleasure Jam 2015 - The season starts with us

Komentáře uzavřeny.