Pozvánka na Subaru FORESTERide 2015

Skiport Velká Úpa

Dostala se k nám informace, že se můžeme těšit na čtvrtý ročník zimního freeSKI & SNB závodu ve Skiportu Velká Úpa, který proběhne v sobotu 7. února a letos ponese název Subaru FORESTERide. Do Velké Úpy se kazdoročně sjedou nejlepší freestyle jezdci na lyžích a prknech z celé ČR, aby poměřili své síly, bojovali o celkové prize-money 40 000 CZK a Represent best trick. Ale hlavně, aby si užili skvělou pohodovou atmosféru tohoto jedinečného závodu!

Organizátoři pro letošek připravili oproti minulým ročníkům řadu novinek. Největší z nich je (pokud to sněhové podmínky dovolí) rozšíření závodu o tzv. slope-style, tedy doplnění klasického BigAiru přes vůz Subaru Forester o překážkovou část. Zároveň budou mít návštěvníci příležitost zúčastnit se výukového campu, který bude ve Velké Úpě probíhat už od 3. února. Výukový camp pro začínající i pokročilé jezdce zajistí zážitková agentura Just Life.

V sobotu 7. února bude během závodu na svahu připraven bohatý doprovodný program. Pro návštěvníky budou připraveny netradiční hry a soutěže o ceny, jako třeba vyhlídkový let nad Krkonošemi od společnosti STAVYBO nebo ceny od partnerů Rip Curl, Level a Smith Optics. Dále budou na místě připraveny stánky partnerů závodu, testování lyží Lusti, stánky s občerstvením nebo vystoupení taneční skupiny Forsee 4C, která představí ukázku moderního street dance. Na své si tak přijdou všichni návštěvníci, včetně rodin s dětmi. Celým dnem bude provázet ostřílený matador speaker Robin Sobek.

Od páteční warm-up párty, v sobotu během dne na svahu a na večerní afterparty budou správnou náladu navozovat DJ SWING GARDEN, DJ MAX W a DJ Nimand, které bude na saxofon doprovázet Honza Korbel. Místo konání obou večírků spojených se závodem bude tradičně na „hotelu“ Úpa. Pitný režim na party zajistí společnosti Amundsen a pivovary Lobkowicz. Přijeďte si užít báječný víkend na horách. Pro více informací navštivte stránky foresteride.cz nebo subaru.cz.

Více info na:

http://foresteride.cz

Oficiální stránka na FACEBOOKU

Potvrdit svou účast můžete na stránce události:

https://www.facebook.com/events/1543140375945832/?fref=ts