Online magazín Freeride.cz odstartuje léto již pátým ročníkem tradiční akce Summer Night, která letos do Prahy přiveze větší dávku surfové atmosféry než kdy předtím. Hlavním programem nabitého večera v klubu Roxy Prague bude totiž exkluzivní česká premiéra globálně nejočekávanějšího surfového snímku –Proximity.

Vůbec poprvé se u nás oficiálně představí surfový film od fenomenálního režiséra Taylora Steela. Legendární, několikanásobně oceňovaný autor se spojil s proslulou produkcí na scéně adrenalinových sportů Teton Gravity Research a neméně úspěšnou Garage Entertainment. Steelův v pořadí již 25. surfový počin (!) představí poutavou kombinaci žijících legend surfingu a nejprogresivnějších jezdců současnosti. Celkově tak Proximity vytvoří nezapomenutelný obraz novodobého surfingu napříč strhujícími lokalitami celého světa a různými generacemi surfařů.

Ve filmu uvidíte surfing v podání sedmi top světových surferů a jedné surfařky. Pro fanoušky surfingu netřeba představovat, jména mluví za vše: Albee Layer, Craig Anderson, Dave Rastovich, John John Florence, Kelly Slater, Rob Machado, Shane Dorian a Stephanie Gilmore. Film byl natáčen v Evropě, Japonsku, Mexiku, Jižní Americe a Jižním Pacifiku.