Desperados HIGHJUMP Cliffdiving 2018 #Program #Online #WWW #Highjump #CZ #MyNejsmeFestival čekuj 👇👇👇

Pátek 3.8.2018

Desperados HIGHJUMP

09:00 Otevření areálu
13:00 Akreditace závodníků do 16:00
14:30 Trénink pro skokany
16:00 Ukončení akreditace závodníků !!
Exhibice Placáky X-Diving
Exhibice Skoků z 27-30 m
16:30 Kvalifikační skoky z 12 m contest by Refresher (2 skoky)
Do finále v sobotu postoupí 15 skokanů
18:00 Paddleboard závody
18:30 Funbox Show (zadní louka DESPERADOS AIRFIELD)
19:00 Parkour Show (zadní louka DESPERADOS AIRFIELD)
19:00 Vyhlášení postupujících skokanů (u skoku)
19:30 BLOB SHOW

 

Desperados Airfield Stage

19:00 APPLE JUICE
20:00 YZOMANDIAS x NIK TENDO x DECKY
21:30 PRAGO UNION
23:00 SMASH HIFI live (UK)
01:30 DJ N‘ZYM
03:00 konec

 

REPRESENT Pirate Stage

18:00 DJ FORREST PINE
19:00 HOMICIDAL RAGE DJ´s
20:00 DJ ONDRASH & DJ FUUSE
22:00 DJ POETA (Radio SPIN)
00:00 DJ DEAD SAILOR ft. MC JAKOB (Skyline)
02:00 HOMICIDAL RAGE DJ´s
03:00 konec

 

COOLHUNTERS Stage

19:30 DJ CUBE
21:00 DJ Hošty + MC SANDOKANT
21:30 DJ FORREST PINE
22:30 DJ LU2
00:00 NEANDRTAL PROJECT live
(DJ Friky & Martin Svátek with quests)
01:30 DJ POETA
03:00 konec

Doprovodný program:
Houpačka Kinedryl 360 (provoz do cca. 19:00)

Sobota 4.8.2018

Desperados HIGHJUMP

 12:30 Flyboard Show double
13:00 Závody 12 m contest by Refresher (2 skoky) – 15 skokanů, kteří postoupili v pátek
Exhibice Placáky X-Diving
Exhibice Skoků z 27 – 30 m
14:30 Závody Houpačka (2 skoky)
Exhibice Skoků z 27 – 30 m
16:00 Funbox Show (zadní louka DESPERADOS AIRFIELD)
16:30 Parkour Show (zadní louka DESPERADOS AIRFIELD)
16:30 Závody 20 m – 16 m (2 skoky)
Exhibice Placáky X-Diving
Exhibice Skoků z 27 – 30 m
19:00 Flyboard Show double
19:15 BLOB SHOW
19:45 Vyhlášení vítězů (u skoku)

 

Desperados Airfield Stage

20:00 JAKUB ONDRA
21:30 FAST FOOD
23:00 KAPITAN DEMO
00:30 SMASH HIFI DJ SET (UK)
02:15 DJ PASKVILL
04:00 A-Kollektiv
06:00 konec

 

REPRESENT Pirate Stage

18:00 DJ FUUSE
20:00 DJ JACKO & FRIENDS
21:00 DJ FORREST PINE
22:00 LOZT MESCAL (Mexico band)
23:00 AWA (Dance CREW)
23:30 BEATSOLČY (Beat box)
00:30 DJ WICH
02:30 DJ FUUSE
04:30 HOMICIDAL RAGE DJ´s
06:00 konec

 

COOLHUNTERS Stage

19:30 DJ FORREST PINE
21:00 T-JAY, CORTEX, ELMO
21:30 DJ LU2
22:30 SMACK live
23:30 DJ FORREST PINE
01:00 DJ POETA
02:30 DJ LU2
04:00 DJ CUBE
06:00 konec

Doprovodný program:
Houpačka Kinedryl 360 (provoz do cca. 19:00)

Změna programu vyhrazena!
Prosíme všechny, aby dbali zvýšené pozornosti ve večerních hodinách při pohybu kolem lomu. Ve večerních hodinách je přísný zákaz koupání a skákání do lomu.

Doprovodný program

X-Diving – skoky stylových placáků

Jako kontrast k elegantním a stylovým skokům Highdiving (Cliffdiving), Vám představíme bláznivé placáky X-Diving show!
Tahle banda předvede nejatraktivnější přehlídku bizarnosti, jakou si dovedete představit. Jde prostě o placáky do vody, tvůrčí choreografii, bolestivé a dechberoucí skoky. Disciplína má jasně stanovené skoky a jejich obtížnosti. Mnoho ze skokanů znáte z minulých let, protože tahle disciplína už k letní akci Deperados Highjump prostě patří. 100% čisté freestyle šílenství!

Flyboard exhibice

Ani na devatenáctém ročníku Desperados Highjumpu nebude chybět exhibice ve flyboardingu. Poměrně nový sport, při kterém se borci díky flyboardu vznášejí několik metrů nad vodní hladinu, se již stal součástí Highjumpu. V minulých letech jsme mohli vidět přední české flyboardisty předvádět svoje triky. Letos se v lomu budou opět prohánět hned dva flyboarďáci najednou!
Michal Stašek a Petr Civín jsou jedni z nejlepších flyboardistů v Evropě. Mají za sebou mnoho účastí na mezinárodních závodech po celém světě, kde poměřili síly se světovou elitou. Petr Civín je dokonce vícemistrem Evropy a na světovém šampionátu skončil na pěkném šesnáctém místě. Kluci pro Highjump chystají velkou show plnou salt, rotací a dalších vychytávek a takhle trénují: www.instagram.com/petrcivinflyboard

X-diving BLOB

To je jinými slovy obří nafukovací tubus, do kterého si jeden z diverů nasedne a další skokani skokem na druhé straně tubusu vymrští jeho tělo přes deset metrů vysoko. Jedná se velmi nebezpečnou věc, a tak se skokani rozhodli blob předvést pouze vždy jednou za den. I tak čekejte pekelnou show, která nebyla na uzemí České republiky zatím v tak velkém podání k vidění, předvedou Vám jí mistři světa v BLOBu!! Toto je další lákadlo, proč už v pátek dorazit na Desperados Highjump.

Desperados HIGHJUMP – AIR BAG

Miluješ Desperados HIGHJUMP, ale bojíš se vody? Nebo snad potřebuješ probrat před večerní party? Desperados zóna ti letos přináší možnost zažít volný pád a to hned z několika výškových úrovní. Tak přijď překonat svůj strach z výšek a zažít příval adrenalinu. Bezpečně! O motivaci v podobě Desperados drinku nebude nouze.
Výškové úrovně: 6 m veřejnost, 10 m veřejnost, 14 m skokané (exhibice).

Maaad Bounce – obří nafukovací NINJA FACTOR dráha

Letos jsme pro tebe připravili úplnou novinku, která tě dostane do kolen. Maaad Bounce – to je obří nafukovací NINJA FACTOR překážková dráha, kterou zmákneš, i když budeš společensky „unavený“.
Čeká na tebe přes 80 metrů těch nejšílenějších nafukovaček, jaký jsi ještě 100% nezažil. Přijď a přesvědč se, že tyhle „skákací hrady“ nejsou jen pro malý špunty.
Na tuhle hustou dráhu tě pustíme za 100 korun a navíc jsme si na High Jump připravili soutěž o nejrychlejšího frajera Maaad Bounce. Pravidla do tebe nalejeme na místě.
Tak co, jdeš do toho s náma?

REPRESENT Pirate Stage

Hudební a zábavní stage značky Represent letos znovu na Desperados HighJump!
Česká značka Represent, známá především produkcí skvělých boxerek pro kluky i holky pro Vás všechny připravila i na letošní ročník Represent Piráte Stage, kde si budete moci večer poslechnout ty nejlepší domácí DJ´s v čele s DJ WICHEM, ale i super kapelu Lozt Mescal z Mexika, nebo taneční vystoupení street dance party AWA! Přes den uvidíte módní přehlídku Represent / High Jump kolekce, budete soutěžit, posilovat s Barbary, nebo si prostě jen dáte s kamarády stolní fotbálek.
Tahle parta má i na „triku“ ofiko Desperados HighJump kolekci, kterou v jejich zóně zakoupíš!

Kinedryl 360 – adrenalinová houpačka

Cool Hunters zóna si pro tebe letos připravila výzvu v podobě 360 houpačky „Kinedryl“ při které překonáš gravitaci. Otočit tenhle pekelnej stroj rozhodně není zadarmo! Začni doma pořádně dřepovat a připrav se na pořádný přetížení, Pokud nechceš ukázat co si měl od babičky k obědu.

Temple půjčovna Paddleboardů

K tomu, abyste si mohli ještě více vychutnat podívanou na skoky do vody v podání světové elity, vám Templestore společně s firmou Supflex připravil půjčovnu paddleboardů zcela zdarma. Na oba dny Highjumpu budou u vstupu do vody připraveny paddleboardy k zapůjčení. Paddleboardy Supflex patří mezi špičku ve svém oboru, a tak budete mít možnost brázdit hladinu lomu na kvalitním vybavení. Půjčovnu paddleboardů najdete hned u vstupu do lomu, bude označena vlajkou Supflex Paddleboard Point.

Stop Zewling Area

V letošním roce se na Desperados High Jump v Hřiměždicích již počtvrté představí produkce Stop Zewling, kterou návštěvníci mohou znát také díky úspěšnému festivalu, každoročně pořádanému v Praze na Černém Mostě. Sportuchtiví návštěvníci se v zóně nazvané Stop Zewling Area mohou těšit na pétanque, ping-pong a především malý fotbálek, který se budou moci zahrát na improvizovaném hřišti, a to klidně i na boso. Mimo to budou moci vyzkoušet také netradiční skandinávské venkovní hry spin ladder nebo möllky, které snadno zabaví hráče všech věkových kategorií.

Funbox Show

I jezdci na kolech, budou mít letos své místo na Highjumpu. Budou létat vysoko nad hlavami diváků. Těšte se na několik jezdců, kteří na kolech popírají zákony gravitace. Během dne budou navíc jezdci pořádat workshopy pro návštěvníky High Jumpu. Takže kdo bude mít zájem, může se dokonce i projet.

Parkour park

Původně francouzská sportovní disciplína, jejímž základem je dostat se z bodu A do bodu B a přitom překonávat překážky, které vychází z koloritu města a jeho ulic. V areálu nefestivalu Highjump budou k vidění profi borci tohoto atraktivního sportu na mobilních překážkách. Stejně jako borci na kolech, budou parkouristi pořádat workshopy. Navíc obě exhibice (Bike Funbox Show a Parkour) na sebe budou volně navazovat. To znamená, že si na zadní louce, kde budou obě stanoviště umístěny, návštěvník neodpočine a bude pořád na co koukat.

ALZA.cz herní a chilll zóna

Alza jako jeden z hlavních partnerů postaví letos na Desperados HIGHJUMP nadupanou herní a chilll zónu. Na několika konzolích Xbox tam představí nejnovější herní pecky k odreagování a kdo bude chtít jen tak zrelaxovat, může se zase s vychlazeným drinkem zabořit do pohodlných sedacích vaků. A protože Alza fandí i novým technologiím, přiveze do areálu jako bonus ukázku ze světa elektromobilů. To si nemůžete nechat ujít!

NIVEA Ladies Zone

NIVEA zve všechny návštěvnice letošního ročníku Desperados HIGHJUMP do své NIVEA Ladies zóny. Ta bude kromě místa na odpočinek nabízet zdarma služby svých stylistek, které se rychle postarají o trendy festivalové líčení a účesy. Navíc bude přímo před zónou hlídkovat dvojice pánských promotérů. Nechat si od nich namazat záda krémy na opalování v horkém parném odpoledni nebude problém :-). Pro všechny ostatní návštěvnice budeme mít denně připraveno 500 ks hodnotných festivalových „NIVEA Kápézetek“. Věřte, že se budou vždy druhý den po ránu hodit :-). Kápézetku obdrží každá z vás, která ukáže, že je fanynkou NIVEA IG, poté se přímo v NIVEA Ladies zone vyfotí na svůj mobil a postne fotku na svůj Instagram/Facebook s hashtagem #nivealadieszone

Z HIGHJUMPU bez promile – Magdaléna o.p.s.

Návštěvníci Desperados HighJump si mohou nechat změřit hladinu zbytkového alkoholu z dechu u stánku terénního programu Centra adiktologických služeb Magdaléna Příbram. Stánek bude umístěn vedle našeho infostánku, který dobře znáte.
Služba měření alkoholu bude zdarma, vyjma jednorázového poplatku za náustek (10,- Kč), který si návštěvník zaplatí, uschová a může měření využívat po dobu celé akce a bez dalších poplatků. Kromě alkoholtesteru budou terénní pracovníci distribuovat propagační materiál a prezervativy, poskytovat poradenství v oblasti drogové problematiky a sociálně-právní oblasti.
Více info: http://magdalena-ops.eu/cz/

Jídlo

Každý rok se snaží organizátoři domluvit do lomu kvalitní a zásobené občerstvení různých charakterů. Ve vybraných stáncích a foodtruckech ochutnáte burgery, mexickou, vietnamskou a thajskou kuchyni, speciality z ryb a mnoho dalšího. K tomu aby měl člověk pohodu na Highjumpu, je nutné dobré jídlo a toho bude dostatek.