Horsefeathers Skate & Create Session s Maxem Habancem má za sebou první dvě zastávky.

Maxim Habanec minulý týden vyrazil na své mini tour, na kterém v Českých Budějovicích a v Praze představil nejen svou novou Horsefeathers X Skate & Create Signature line, ale hlavně se setkal se svými fans a společně si s nimi zajezdil. V plánu byla i session v Brně, ale příroda se rozhodla, že na Brno v den konání vyleje hektolitry vody a tak se tam Max vydá v náhradním termínu. První dvě zastávky ale proběhly skvěle a za parádní atmosféry a ti, kteří dorazili, mohli vidět výbornej skateboarding.

Foto: Jan Salcer

Jak v Českých Budějovicích před místním Peace Store, tak v pražském Maxově domácím prostředí v Red Bull Maxspace, se sešla slušná sestava riderů a diváků, kteří se přišli podívat nejen na Maxe, ale také si zajezdit o věci z jeho aktuální Signature line. Na programu obou zastávek byl kreativní kontest na připraveném wallridu, který měl na své nástavbě připevněnou právě Maxovu novou Horsefeathers kolekci. Cíl byl jednoduchý, zkusit své štěstí a vyjet si wallridem až nahoru pro jednu z věcí. Tam na ridery čekala anorak bunda Chip, chino kalhoty Bowie, jedno z Maxových nových triček, mikina s kapucí nebo skate vyrobený v kolaboraci se značkou Ambassadors.

Foto: Jan Salcer

Atmosféra byla na obou sessions skvělá. Před budějovických Peace Store se v mini rampě sešla hlavně ta nejmladší generace riderů, kteří ale dorazili spíš za Maxem samotným a výzvu v mini nechali na starších jezdcích. Zato na pražské zastávce už mlaďáci vyrazili i jezdit a zkoušeli své štěstí ve větším počtu. Jak v mini tak v bazénu se ale objevili i ti, kteří mají svůj level o něco výš a nasadili skatovou laťku slušně vysoko a především pak v Maxspace bojovali s hodně velkým zápalem. Vyjet až nahoru a odjet s jednou z cen, totiž nebylo vůbec jednoduchý. Ti, kteří se toho nelekli, odcházeli s novými kousky do svých šatníků nebo s novou skate deskou.

Foto: Peter Mercell

Samozřejmě nechyběla ani podpisovka, focení se s Maxem a společné ježdění. Budějovický park byl dalším programem první zastávky a už nekontestová session v Maxspace té druhé. Jak Horsefeathers Skate & Create Session s Maxem Habancem vypadala, se můžeš právě teď přesvědčit na  přiložených fotkách tak především v následujícím videu.

Jak už nám naznačil úvod, třetí zastávka byla díky špatnému počasí přesunuta na jiný termín. Ten už víme a další Horsefeathers Skate & Create Session s Maxem Habancem proběhne v úterý 28.5. 2019 v rámci Summer Openingu brněnského obchodu Snowboard Zezula. I zde bude připravená mini rampa s wallride překážkou a cenami z Horsefeathers X Maxim Habanec Skate & Create Signature line. Tady je malá upoutávka toho, o co se i v Brně pojede.

Horsefeathers anorak Chip Max, Horsefeathers X Ambassadors skate deska Create, Horsefeathers mikina Max Create

Trénujte a v úterý se vidíme v Brně. Těšíme se na vás!

​Facebooková událost – https://www.facebook.com/events/501456430390097/

#skateXcreate
#horsefeathers
#horsefeathersclothing

Sport i rekreacja - porównaj na Ceneo.pl