V sobotu 13.dubna se na Klínovci odehrála do poslední chvíle neočekávaná a improvizovaná akce SPRING RIDE. Byla to akce k oficiálnímu ukončení freestyle zábavy ve SKI AREÁLU NOVÝ KLÍNOVEC. Areál byl ale mimochodem v provozu až do Velikonoc, což je solidní počin.

Na Neklidu bylo rozloučení s parkem koncem března, a tak mohli shapeři přijet tvořit na Klínovec do COOL FUNPARKu. Ten ale díky pařákům z kraje dubna solidně odtekl, a tak se Mates s Filipem  rozhodli postavit nový park na přilehlé sjezdovce Pod Zámečkem, kde bylo sněhu dost.

Na jezdce čekala zvýhodněná permice na vlíček F jen za kilčo a setup se spoustou srandy pro malý i velký zabijáky. A jako překvápko na všechny čekal jarní mráz, beton, chumelenice a vyloženě předpisově aprílový počasí, který je v půlce dubna prostě špatnej vtip. Kdo dorazil se ale ničeho nezalekl a určitě nelitoval, protože park byl parádně připravenej a zábavnej. V poklidu se  vzájemně hecovaly party z Neklidu, Maximal Animal, skieři, rideři ze sousedního Německa, lokálové i přespolní. Takhle v půlce dubna, nevšední to supr akce, tagže díky areálu za freestyle přízeň a zase za rok nazdar na klínoveckým ledovci.

photo by: Chameleon Freeman
video by: @SPVD_PC

Sport i rekreacja - porównaj na Ceneo.pl