V duchu Maxovy myšlenky Skate & Create a pásku Deck Belt si plzeňská Horsefeathers parta připravila na dnešní Go Skate Day limitovaný drop 27 jedinečných pásků, z nichž každý kus je ručně vyrobený originál z Maxem ježděné desky.

„Díky skateboardingu si plním svoje sny a tak mám radost, že moje skate deska našla další využití a neskončila v koši. Naplňuje tak společnou Skate & Create myšlenku mé Horsefeathers kolekce.“ říká k limitované edici pásků Max.

Unikátní Horsefeathers pásek Deck Belt je postaven na tradici DIY a recyklaci desek Horsefeathers team riderů. Jeho historie sahá až do roku 2011, kdy byl poprvé představen na veletrhu ISPO a získal několik ocenění. Hrdými majiteli Deck Beltu je spousta známých jmen jako například americká skate legenda Tony Magnusson nebo CEO Osiris shoes Tony Chen. V charitativní online aukci se díky Deck Beltu vybralo 860 Euro na projekt Skateistan. Desky do této aukce byly vyrobeny ze zlomených desek ježděných v Kábulu v Afganistánu.

Říkáš si, proč právě jen 27 kusů? Odpověď je jednoduchá a pokud jsi Maxův fanoušek, velice easy na ni přijdeš.

Horsefeathers Maxim Habanec Skate & Create Signature Deck Belt

  • Každý kus je originál
  • Vyrobeno pouze 27 kusů
  • Z Maxových zlomených desek
  • Kvalitní kožený řemen
  • 100% ruční práce
  • Možnost online registrace pásku
  • Doživotní záruka

Unikátní Maxův Deck Belt je v prodeji pouze u vybraných Horsefeathers prodejců a tak kromě samotných obchodů a eshopu Horsefeathers store a Maxova Craness.cz jej najdeš také ve Snowboard Zezula, Temple Stores, Blackcombu nebo slovenském Trajekt shopu a The Chill Storu

Užij si dnešní Go Skate Day a pevně věříme, že i tebe bude Maxův Skate & Create projekt inspirovat k tomu skejtovat a tvořit!

#skatexcreate
#hfskateboarding