Máte rádi vytváření módních stylizací, spojování netradičních kousků nebo vás prostě baví styling? Štěstí přeje připraveným. Proto odhoďte zábrany a s chutí se pusťte do boje o nejlepší outfit. BITVA STYLISTŮ je název pozoruhodného mezinárodního projektu, dávající prostor právě kreativním a invenčním osobnostem.

Šance pro milovníky módy

ANSWEAR – jeden z největších módních internetových obchodů ve střední a východní Evropě, spouští velkou soutěž, jejímž cílem je podpora mladých talentů a rozvoj módní branže. Soutěží se na poli módního stylingu a absolutní vítěz získá kromě jiného otištění své práce na stranách jarního vydání Cosmopolitan a nahlédne do zákulisí módní branže.

Jak se zapojit?

Zúčastnit se může každý! Startujeme už v září 2018. Soutěžit se bude ve 2 kolech během celého podzimu. V prvním, veřejném kole mohou zájemci přihlásit 5 fotografií svých autorských stylizací (outfitů) na stránce bitvastylistu.answear.cz. Z nich porota vybere Top 10 nejlepších postupujících do druhého kola. Hodnotí se jak módní kreativita, tak koncept fotografií. Finalisté dostanou vybrané kousky z jarní kolekce 2019 značky ANSWEAR a voucher na doplnění stylingu z eshopu answear.cz v celkové hodnotě 15 000Kč. Z tohoto užšího výběru porota následně určí 3 hlavní vítěze.

Atraktivitu projektu podtrhuje porota složená ze zvučných jmen módního showbyznysu: 

 1. Sabrina Karasová, šéfredaktorka měsíčníku Cosmopolitan
 2. Klára Klempířová, módní poradkyně, Akademie stylu & módy
 3. Markéta Bártová, fashion bloggerka
 4. Jitka Nováčková, modelka, youtuberka, vítězka soutěže Česká Miss 2011

Co můžete získat?

A proč byste se měli účastnit této fashion výzvy? Ti, nejlepší z nejlepších, dostanou obrovský prostor ukázat veřejnosti, co v nich je. Ocitnete se na sociálních sítích Answear.cz, nafotíte módní editoriál pro COSMOPOLITAN, získáte hodnotné ceny od partnerů akce Olympus, Mini, Kiehl´s a Urban Decay a dostanete šanci změnit svůj život. Tak směle do toho! #FashionIsTheAnswear.

 

1. místo

Nafocení módních stránek pro jarní číslo časopisu Cosmopolitan

Roční předplatné časopisu Cosmopolitan

Fotoaparát Olympus PEN E-PL8

Zapůjčení automobilu Mini na víkend s plnou nádrží

2. místo

Roční předplatné časopisu Cosmopolitan

Urban Decay must-have beauty box v hodnotě 10 000 Kč         

3. místo

Roční předplatné časopisu Cosmopolitan

Kiehl´s kosmetický balíček v hodnotě 5 000 Kč

TIMING projektu:

 • 15.9.-15.10. veřejnost posílá / vkládá své stylizace na naše stránky
 • 16.-20.10. porota vybírá TOP10 finalistů
 • 21.10. vyhlášení TOP10 finalistů
 • 22.10.-25.11. finalisté posílají své práce
 • 26.11. na našich stránkách jsou publikované outfity finalistů
 • 26.-30.11 porota vybírá 3 vítěze
 • 3.12. vyhlášení výherců

Mediálním partnerem mezinárodní soutěže Bitvy Stylistů je v Čechách časopis Cosmopolitan. Business partneři jsou společnosti Olympus, MINI, Urban Decay a Kiehl’s, kteří věnují ceny vítězům.

O Answear

Answear filozofií je dělat módu jinak a povzbudit mladé tvůrce, pro které je móda hrou a výzvy jsou zábavou. Díky kreativitě a vizuálním inspiracím nabízí odpověď na jakékoliv módní výzvy, protože každý si může pro sebe najít ten správný kousek. Nabídka Answear.cz zahrnuje více než 300 světoznámých značek a více než 40 000 produktů dámské, pánské i dětské módy. Soutěž Bitva stylistů se odehrává souběžně v šesti evropských zemích a sledovat jí můžete na bitvastylistu.answear.cz.