Program Desperados HIGHJUMP 2017

Pátek 4.8.2017

Desperados HIGHJUMP

09:00 Otevření areálu
12:00 Mad Hoppers Cliff Diving Workshop by Michal Navrátil + Anna Bader + Kris Kolanus
13:00 U-Rampa + Parkour show (zadní louka DESPERADOS AIRFIELD)
13:00 Akreditace závodníků do 16:30
14:30 Placáky X-Diving exhibice
15:00 NICEBoy Head-to-head
16:30 U-Rampa + Parkour show (zadní louka DESPERADOS AIRFIELD)
16:30 Ukončení akreditace závodníků „amatérů“
Exhibice Placáky X-Diving
Exhibice Skoků z 27-30m
17:00 Kvalifikační skoky z 12m (2-3 skoky)
19:00 Vyhlášení postupujících skokanů (u skoku)
19:15 BLOB SHOW

Desperados Airfield

20:00 COLECTIV
22:00 WOHNOUT
23:30 STANTON WARRIORS
01:00 N’AKYP

REPRESENT Pirate Stage

15:00 Barmanská Flair show / Molekulární mixologie
16:00 Dance workshop FUGI (Beny Cristo dancer)
17:00 Barbarians workout / soutěž
18:00 Boxovací soutěž
19:00 Barmanská Flair show / Molekulární mixologie
20:00 DJ Jacko (Funky)
20:30 BLASTERSEX (Live)
21:30 DJ Jacko (Electro swing)
22:30 DJ RIDO (Drum´n´bass)
23:30 PIRÁTSKÁ FREERIDE (James Cole, Messenjah, GnostaG and their DJs proudly presented by Ivan Bartoš)
01:00 DJ Fuuse (Hip-Hop, Soul)
03:30 konec

Doprovodný program:

Represent Cocktail bar, HJ Merchandise / Represent store, G-Shock store, Chill Out zone, Stolní fotbal, Boxerský automat, Wok Asian food, Jam and Co. food, Workout (Barbaři), R.B.C.T. – Represent Boxers Control Team.

M-POINT Stage

Prodej cigaret + vstup do zóny od 18 let.
Kapacita zóny je omezena.

21:00 DJ ROBOT
23:00 DJ YANNICK + FILIP MARKES na saxofon
01:00 FRIKY feat. MARTIN SVÁTEK
03:00 konec

Doprovodný program:

V zóně vás mimo jiné čeká originální aktivita Hoover Wall a mnoho dalších.

 

Sobota 5.8.2017

Desperados HIGHJUMP

10:00 Mad Hoppers Cliff Diving Workshop by Michal Navrátil + Anna Bader + Kris Kolanus
10:00 Acrojoga (zadní louka DESPERADOS AIRFIELD)
12:30 Flyboard Show double
13:00 U-Rampa + Parkour show (zadní louka DESPERADOS AIRFIELD)
13:00 Závody 12m (3 skoky)
Exhibice Placáky X-Diving
Exhibice Skoků z 27-30m
14:00 Acrojoga (zadní louka DESPERADOS AIRFIELD)
15:30 Závody Houpačka (3 skoky)
Exhibice Skoků z 27-30m
16:30 U-Rampa + Parkour show (zadní louka DESPERADOS AIRFIELD)
17:30 Závody 20m-16m (2-3 skoky)
Exhibice Placáky X-Diving
Exhibice Skoků z 27-30m
19:00 Flyboard Show double
20:00 Vyhlášení vítězů (u skoku)

Desperados Airfield

20:00 BLAKKWOOD
22:00 HENTAI CORPORATION
23:30 SMASH HIFI LIVE
00:45 DJ PIXIE & DJ RICH
03:30 DJ FRIKY

REPRESENT Pirate Stage

13:00 Barbarians workout / soutěž
14:00 Barmanská Flair show / Molekulární mixologie
15:00 Boxovací soutěž
16:00 Dance workshop FUGI (Beny Cristo dancer)
17:00 Barmanská Flair show / Molekulární mixologie
18:00 Fugi dance show
18:20 DJ Jacko (Electro swing)
20:00 Projekt AWA dance
20:20 DJ Fuuse (Hip-Hop, Soul)
21:30 DJ Poeta (Hip-Hop)
22:30 DJ MIKE TRAFIK (PSH)
23:30 DJ Fuuse (Hip-Hop, Soul)
02:30 DJ Dead Sailor (Electro Breakz)
03:30 konec

Doprovodný program:

Represent Cocktail bar, HJ Merchandise / Represent store, G-Shock store, Chill Out zone, Stolní fotbal, Boxerský automat, Wok Asian food, Jam and Co. food, Workout (Barbaři), R.B.C.T. – Represent Boxers Control Team.

M-POINT Stage

Prodej cigaret + vstup do zóny od 18 let.
Kapacita zóny je omezena.

21:00 DJ ORION (PSH)
22:30  JORGOS
00:00 MIKE TRAFIK DJ SET
02:00 DJ Saym + Dave trumpeteer (trumpeta)
04:00 konec

Doprovodný program:

V zóně vás mimo jiné čeká originální aktivita Hoover Wall a mnoho dalších.

 


Změna programu vyhrazena!

Prosíme všechny, aby dbali zvýšené pozornosti ve večerních hodinách při pohybu kolem lomu. Ve večerních hodinách je přísný zákaz koupání a skákání do lomu.


Doprovodný program

X-Diving – skoky stylových placáků

Jako kontrast k elegantním a stylovým skokům Highdiving (Cliffdiving), Vám představíme bláznivé placáky X-Diving show!
Tahle banda předvede nejatraktivnější přehlídku bizarnosti, jakou si dovedete představit. Jde prostě o placáky do vody, tvůrčí choreografii, bolestivé a dechberoucí skoky. Disciplína má jasně stanovené skoky a jejich obtížnosti. Mnoho ze skokanů znáte z minulých let, protože tahle disciplína už k letní akci Deperados Highjump prostě patří. 100% čisté freestyle šílenství!

Flyboard exhibice

Ani na osmnáctém ročníku Desperados Highjumpu nebude chybět exhibice ve flyboardingu. Poměrně nový sport, při kterém se borci díky flyboardu vznášejí několik metrů nad vodní hladinu, se již stal součástí Highjumpu. V minulých letech jsme mohli vidět přední české flyboardisty předvádět svoje triky. Protože je Highjumpu letos osmnáct let, budou se v lomu prohánět hned dva flyboarďáci najednou!
Michal Stašek a Petr Civín jsou jedni z nejlepších flyboardistů v Evropě. Mají za sebou mnoho účastí na mezinárodních závodech po celém světě, kde poměřili síly se světovou elitou. Petr Civín je dokonce vícemistrem Evropy a na světovém šampionátu skončil na pěkném třináctém místě. Kluci pro Highjump chystají velkou show plnou salt, rotací a dalších vychytávek.

 Premiéra na Highjumpu – X-diving exhibice BLOB

Desperados Highjump každý rok nabízí návštěvníkům obměněný doprovodný program. Pro letošní ročník si organizátoři akce připravili ale velkou pecku. V pátek se v rámci skokanské show představí německá partička X-Diving, která jsou pověstná svými stylovými freestyle placáky. To by nebylo pro Highjump zase tolik netradiční. Novinkou ale bude, že se x-diveři představí na speciálním BLOBu. To je jinými slovy obří nafukovací tubus, do kterého si jeden z diverů nasedne a další skokani skokem na druhé straně tubusu vymrští jeho tělo přes deset metrů vysoko. Jedná se velmi nebezpečnou věc, a tak se skokani rozhodli blob nafouknout v lomu pouze v rámci pátečního programu. I tak čekejte pekelnou show, která nebyla na uzemí České republiky zatím v tak velkém podání k vidění, předvedou Vám jí mistři světa v BLOBu!! Toto je další lákadlo, proč už v pátek dorazit na Desperados Highjump.

Mad Hoppers Cliff Diving Workshop

HIGHJUMP si klade za cíl podporovat a rozvíjet adrenalinový sport Cliffdiving v ČR. Proto nám je potěšením představit Highdiving (Cliffdiving) Workshop s nejlepšímy skokany světa, kteří úspěšně soutěží v sérii RedBull cliffdiving series. Je jím parta Mad Hoppers – Michal Navrátil (CZ) / Anna Bader (D) / Kris Kolanus (PL).
Počet účastníků je omezen proto neváhejte. Kurzy budou dva v Pátek 4.8.2017 od 12:00 a v Sobotu 5.8.2017 od 10:00.
Podrobnější informace naleznete v reportáži Mad Hoppers Cliff Diving Workshop.

REPRESENT Pirate Stage

Že neznáš českou značku Represent? Tak se podívej na svoje trenky a máš jasno!
Tahle parta, která má na „triku“ ofiko Desperados HighJump kolekci, ti kromě nejoblíbenějších trenek v ČR přiveze na High Jump i celou REPRESENT Pirate Stage.
Chceš se bavit, tančit, soutěžit, chillovat, nebo si pořídit nový HighJump trika 2017? REPRESENT Pirate Stage bude po celou dobu High Jumpu otevřená jen pro Tebe! Připrav se na hromadu hudby, workout a dalších exhibic, chlazených Mojito drinků a ochutnáš i asijskou Fugiho kuchyni.

NICEBoy Head-to-head

Páteční Gladiatorské hry pro TOP skokany. Musíš být, jak gladiátor. Utkáš se v aréně našeho lomu, získáš dav a vyhraješ, jinak skončíš. Jsi ten pravý? Boj jeden proti jednomu. Jako trofej ti připadne kamera Niceboy Vega 5, a když prohraješ?? Tak nebereš NIC, gladiátor je jenom jeden.
TOP 20 skokanů, které vybere naše trenérka Lucka Absolonová z HIGHJUMP teamu, se utká proti sobě skokem, který nejen ochromí publikum, ale i porotu.

Skluzavka Slide

Plavky s sebou!!! Protože letošní velkou bombou bude 50 metrová skluzavka s vylepšeným, zvednutým rozjezdem oproti loňskému roku. Letos to pro návštěvníky Desperados Highjumpu pojede!! Celonafukovací skluzavka pojevede napříč celou zadní loukou areálu, kde bude ústit do deseti metrového bazénku. Čerpadlem cirkulující voda zaručuje pohodlnou jízdu. Tohle bude top!!!  Držte si klobouky!!!

Stop Zewling Area

V letošním roce se na Desperados High Jump v Hřiměždicích již potřetí představí produkce Stop Zewling, kterou návštěvníci mohou znát také díky úspěšnému festivalu, každoročně pořádanému v Praze na Černém Mostě. Sportuchtiví návštěvníci se v zóně nazvané Stop Zewling Area mohou těšit na pétanque, ping-pong a především malý fotbálek, který se budou moci zahrát na improvizovaném hřišti, a to klidně i na boso. Mimo to budou moci vyzkoušet také netradiční skandinávské venkovní hry spin ladder nebo möllky, které snadno zabaví hráče všech věkových kategorií.

Bike U-Rampa Show

I jezdci na kolech budou mít letos své místo na Highjumpu. Na U-Rampě budou létat vysoko nad hlavami diváků. Těšte se na několik jezdců, kteří na kolech popírají zákony gravitace. Během dne budou navíc jezdci pořádat workshopy pro návštěvníky High Jumpu. Takže kdo bude mít zájem, může se dokonce i projet.

Parkour park

Původně francouzská sportovní disciplína, jejímž základem je dostat se z bodu A do bodu B a přitom překonávat překážky, které vychází z koloritu města a jeho ulic. V areálu nefestivalu Highjump budou k vidění profi borci tohoto atraktivního sportu na mobilních překážkách. Stejně jako borci na kolech, budou parkouristi pořádat workshopy. Navic obě exhibice (Bike U-Rampa Show a Parkour) na sebe budou volně navazovat. To znamená, že si na zadní louce, kde budou obě stanoviště umístěny, návštěvník neodpočine a bude pořád na co koukat.

NIVEA Ladies Zone

NIVEA zve všechny návštěvnice letošního ročníku Desperados HIGHJUMP do své NIVEA Ladies zóny. Ta bude kromě místa na odpočinek nabízet zdarma služby svých stylistek, které se rychle postarají o trendy festivalové líčení a účesy. Navíc bude přímo před zónou hlídkovat dvojice pánských promotérů. Nechat si od nich namazat záda krémy na opalování v horkém parném odpoledni nebude problém :-). Pro všechny ostatní návštěvnice budeme mít denně připraveno 500 ks hodnotných festivalových „NIVEA Kápézetek“. Věřte, že se budou vždy druhý den po ránu hodit :-). Kápézetku obdrží každá z vás, která ukáže, že je fanynkou NIVEA IG, poté se přímo v NIVEA Ladies zone vyfotí na svůj mobil a postne fotku na svůj Instagram/Facebook s hashtagem #nivealadieszone

YOYO Show

Parta českých yoyerů, která se snaží rozšířit yoyo mezi mladou generaci. Jezdí spolu na soutěže po celém světě. Tři členi teamu SLUSNY jsou mistři Evropy, dále se jim podařilo vyhrát mistrovství Španělska, Itálie nebo také Francie. Partička se schází v yoyo obchodě na Vinohradech, kde i pravidelně vede kurzy pro začínající yoyery. Tato parta Vám předvede YOYO show v Represent zóně.

Jídlo

Každý rok se snaží organizátoři domluvit do lomu kvalitní a zásobené občerstvení různých charakterů. Ve vybraných stáncích a foodtruckech ochutnáte burgery, mexickou, vietnamskou a thajskou kuchyni, speciality z ryb a mnoho dalšího. K tomu aby měl člověk pohodu na Highjumpu, je nutné dobré jídlo a toho bude dostatek.

 

Více na : http://www.highjump.cz/