První hudební festival letišního roku proběhne na sněhu – Excelent Soldiers 2016

Deštné v Orlických horách, 4. – 6. Března 2016

Deštné v Orlických horách přivítá první březnový víkend již po šesté v řadě největší freestyle lyžařský závod ve Střední Evropě – Excelent Soldiers 2016. Kromě top jezdců světové extratřídy přinese největší skok v regionu a samozřejmě i  jedny  z nejrozjetějších mejdanů, které můžete během zimy na českých horách navštívit. Mezi světově uznávanými headlinery, kteří potvrdili svoji účast, jsou i belgický DJ a producent Netsky, který vystoupí v rámci pátečního lineupu a holandské trio Kraak & Smaak, které rozjede závěrečnou sobotní párty.  Z českých interpretů pak stojí za zmínku trio DJs Nobody Listen, Akvamen a N´Zym.

Netsky, vlastním jménem Boris Daenen je drum`n` bassový producent  pocházející z belgických Antwerp. Na scéně se objevil v roce 2009, kdy se upsal prestižnímu labelu Hospital Records se svojí skladbou „Memory Lane“ a vystřelil na vrchol scény v ohromně krátkém časovém horizontu. Už v roce 2010 se stal jedním z nejchtěnějších drum`n`bassových Dj’s a po získání všech možných žánrových ocenění a dvou letech DJských vystoupení po celém světě přišel Netsky v roce 2012 s novým projektem Netsky Live! Jeho debutové album „Netsky“ vyšlo 31. května 2010 a jako producent vytvořil i celou řadů remixů například pro Swedish House Mafia – One,  Pendulum – Witchcraft, Leftfield – Release The Pressure nebo Audio Bullies – Only Man.

Jeho poslední singl „Rio“, který vyšel v létě 2015 je ochutnávkou z jeho chystaného, v pořadí již třetího, alba které by mělo vyjít v tomto roce.  Návštěvníci Excelent Soldiers budou tak jedni z prvních, kteří uslyší skladby z nového alba, které dosud nikde nevyšly!

http://netskymusic.com

Kraak & Smaak, v doslovném překladu Křehký & Chutný, svým názvem původně chtěli vyjádřit rčení nemastný neslaný. Takoví ale rozhodně nejsou. Holandské trio Oscar de Jong, Mark Kneppers a Wim Plug mají na kontě několik světových hitů, hraní na největších festivalech a kromě toho si velmi oblíbili Českou republiku.

KaakandSmaak

Příběh Kraak & Smaak se začal psát už v roce 2003, záhy po té, co Jalapeno Records vydali jejich první singly, a v zápětí se svým guest mixem dostali do prestižního BBC Radio 1. Pak ihned následovalo světové turné, první studiová alba a raketový úspěch. V Praze se již dříve představilo celé trio na United Islands of Prague a vystoupili také společně s Monkey Business a PSH v pražském SaSaZu a brněnské Flédě. K&S mají na kontě bezpočet singlů, remixů a také pět studiových alb, z nichž pochází pecky jako “Squeeze Me” nebo třeba “The Future Is Yours”. Jejich zatím poslední album se jmenuje “Chrome Waves” a vyšlo v roce 2013. Jejich skladby lze slyšet i v televizních seriálech, např. “Chirurgové”, “What About Brian” či “Muži na stromech”.

Jejich pověst skvělých producentů a live show je katapultovala na pódia světových festivalů, jako je Glastonbury, Detroit Movement, SXSW, Exit, Coachella Valley Music, Pinkpop či Sziget.

Mezi významná světová pódia se tak zařadí i Deštné v Orlických horách, kde tahle parta vystoupí v sobotu 5.března v rámci Excelent Soldiers.

NobodyListen

Oficiálně Nobodylisten, familiérně Nobody a úředně Jakub Strach je mladý DJ a producent z Prahy, který z výsledků své tvorby rozhodně nemusí mít žádný strach.

Spolupracuje s interprety na české i slovenské scéně, skládá hudbu do videí, reklam a je podepsaný i pod soundtrackem k českému snowboardovému filmu Snowporning. Jako DJ už odehrál nespočet setů napříč Českou a Slovenskou republikou a je častým hostem Red Bull a Jägermeister parties. Zatím největší tour odjel s členy Bigg Boss labelu na podzim 2015 s názvem Rapmasters Tour. Ve svých setech nejradši kombinuje progresivní elektronickou hudbu s rapem.

Je součástí pražského seskupení Life Is Porno a momentálně se nejvíc soustředí na svůj nový projekt VR/NOBODY. Se zpěvákem Václavem Roučkem vytvořili na české poměry neobvykle světový zvuk, který je kombinací downtempa a r’n’b s velmi podmanivým zpěvem. Na jaře 2015 vydali své debutové album YET.

AKVAMEN

Kdo zažil alespoň jednu pořádně rozjetou snowboardovou či freeski párty, je dost možné, že protančené tenisky měl na svědomí právě DJ Akvamen, který bere DJing jako svůj koníček a při svých vystoupeních to dává patřičně najevo. Společně s DJ Robotem si vyhráli renomé nejvytíženějších party DJs a není klubu mezi Aší a Košicemi, kde je neznají. Lukáš aka Akvamen se kromě DJingu věnuje také vlastní produkci, takže je možné, že některé jeho skladby během setu uslyšíte.

N’zym

N’zym do puntíku naplňuje definici “Party DJ”. Jeho sety nejsou nikdy stejné a velmi se blíží živému hraní. Používáním samplů známých hitů v překvapivých mixech je každé jeho vystoupení unikátní a přímo podle aktuální chuti publika. Dlouhodobá intenzivní příprava hudebního materiálu přináší dokonalou orientaci v konkrétním čase a prostoru party. Proto se z N’zymova audio set-upu můžete dočkat všech žánrů od houseu po drum’n’bass s vtipnými výlety až k funky, hiphopu a notoricky známým melodiím a pokřikům.

Excelent Soldiers 2016

Pátek / Friday
20:00 – 20:30 Opening ceremony
20:30 – 23:00 NobodyListen
23:00 – 00:30 NETSKY DJ set
00:30 – 03:00 N’zym

Sobota / Saturday
09:00 – 16:00 Trénink / Training
18:00 – 19:00 Red Bull Zero Hero
19:00 – 20:00 Dell Mission (Team Contest)
20:30 – 23:00 Akvamen
23:00 – 00:30 Kraak & Smaak Sound system
00:30 – 03:00 Akvamen & N’zym

Neděle / Sunday
09:00 – 13:00 Trénink / Training
14:00 – 15:00 QUALI HEAT 1
15:00 – 16:00 QUALI HEAT 1
17:00 – 19:00 Final Jam
19:00 – 19:30 Vyhlášení výsledků / Announcement of Results

Vstup na sportovní část akce je zdarma, na večerní parties pak návštěvníci zaplatí 290,- Kč.

Vstupenky je možné koupit v síti GoOut.cz

1 comment

  1. Pingback: POTVRZENÍ JEZDCI - EXCELENT SOLDIERS 2016

Komentáře uzavřeny.