SCOTT DECENZO (KANADA)

Kanaďan Scott Decenzo, společně se svým bratrem Ryanem Decenzem patří mezi nejlepší skateboardisty světa a jedná se o jeho první návštěvu České republiky. GrandPrix Beroun 2017 je jediným závodem ve střední Evropě, kterého se tato skateboardová superstar v roce 2017 účastní.

KECHAUD JOHNSON (USA)

Ke’chaud Johnson je jedním z velmi zajímavých a progresivních jezdců, pocházejících z USA. Jeho přednostmi je hlavně rychlost, ve které předvádí ty nejnáročnější triky. Kechaud Johnson právě pro tuto vlastnost bývá jedním z nejoblíbenějších jezdců všech závodů, kterých se účastní.

 

SIERRA FELLERS (USA)

Sierra Fellers – jeden z absolutně nejznámějších profesionálních skateboardistů světa. Tento jezdec je ztělesněním stylu, ladnosti a dobré nálady. Pro jeho bezprostřední povahu a neuvěřitelně hezký styl ježdění je oblíbeným jezdcem statisíců dětí a skateboardistů po celé planetě.

MAXIM KRUGLOV (RUSKO)

Absolutní špička Evropského skateboardingu. Maxim Kruglov je profesionálním jezdcem nejen na skateboardu, ale také na snowboardu a wakeboardu. Tento talentovaný jezdec je v Rusku doslova superstar v oblasti extrémních sportů a zároveň držitel 4. místa z GrandPrix Beroun 2016.

BRANDON VALJALO (JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA)

Brandon Valjalo je 18-ti letý profesionální skater z Johannesburgu, v Jihoafrické republice. Je mistrem Jihoafrické republiky ve skateboardingu a momentálním šampionem obrovského mezinárodního závodu ULTIMATE X, každoročně se konajícího v Kapském Městě. Jeden z favoritů na nejvyšší umístění na letošním ročníku GrandPrix Beroun 2017.

LUIZ NETO (BRAZÍLIE)

Luiz Neto, původem z Florianopolis v Brazílii je držitelem stříbrné medaile z jednoho z předchozích ročníků GrandPrix Beroun a ačkoli teprve 21-letý, tento jezdec je pravidelným účastníkem finále většiny závodů Světového poháru a dalších velkých mezinárodních mítinků. Jeden z favoritů na medailové pozice.

RYO SEJIRI (JAPONSKO)

Další z držitelů stříbrné medaile z předchozích ročníků GrandPrix Beroun a jeden z nejladnějších skateboardistů novodobé historie. Jeho styl je nenapodobitelný, ba až neuvěřitelný. Ryo Sejiri je pravidelným účastníkem finále závodů všech velikostí a své triky předvede na GrandPrix Beroun 2017 po 4-leté odmlce.

Program

Pátek, 23. 6. 2017 – oficiální trénink a otevření areálu pro veřejnost
13:00 – 21:00 Oficiální trénink závodníků všech kategorií
21:00 – Uzavření areálu

Sobota, 24. 6. 2017 – GRANDPRIX BEROUN 2017 – hlavní závod
08:30 – 11:00 Závod kategorie AM
12:30 – 15:00 Kvalifikace kategorie PRO – hlavní závod
15:00 – 17:00 Semifinále kategorie PRO
17:00 – 18:00 Finále kategorie PRO (přenos do TV)
18:00 – 18:30 Best Trick contest (přenos do TV)

www.grandprixberoun.cz