DJI FPV Combo vám pomůže objevit zážitek z dospělého létání. Podívejte se z kabiny letadla, nahlédněte tam, kam byste se jinak nikdy nemohli podívat. Užijte si zázračnou rychlost a plnou kontrolu nad řízením. Zapomeňte na běžné poletování s fotografickým dronem, běžte vstříc dobrodružství.

PŘEHLED

Létejte závodní FPV rychlostí, vyzkoušejte si obraty, které klasický dron neumožňoval. Propadněte vášni z pilotáže a z objevování neznámého. Připravte se na to, že vás nová intuitivní technika zcela pohltí.FPV NIKDY NEVYPADALO TAK DOBŘE

Elegance a aerodynamika. Dron DJI FPV má výkonný pohon, baterii a úžasnou odolnost proti větru, dron oslňuje výkonem i designem..

DJI FPV trčí ve více ohledech. Má sportovní vzhled, přední LED světla a osvětlení ramen s nastavitelnou barvou. DJI FPV dovoluje pilotovi udělat si ze svého letadla unikátní kousek.

Buďte okouzlení novým pohledem i ovládáním.
Pociťte vzrušení pohlcujícího letu díky DJI FPV Goggles V2 [1] a super-širokému 150° FOV DJI FPV [2]. Přenos HD videa až ve 120 snímcích za sekundu vám nabízí příjemný pohled, víte kam poletíte.Ať už jste ostřílený pilot DJI a nebo úplný nováček, DJI FPV nabízí 3 intuitivní létající módy, díky kterým se každému bude létat příjemně již od prvního dne.

S Mód
Získejte dynamický vzhled FPV záběrů jednoduše v S módu. Tento hybridní letový režim kombinuje svobodu manuálního létání se zjednodušeným ovládáním předchozích DJI dronů.

N Mód
Ideální pro nové uživatele, N Mód nabízí ohromující letový zážitek s tradičním ovládáním dronů společně s bezpečnostními prvky DJI jako třeba zaznamenávání překážek. [3]

M Mód
Létejte v M Módu, máte kompletní  kontrolu bez omezení a užijte si celý zážitek FPV létání. Upravte si parametry a užijte si let a záběry lépe než kdy jindy. [4]

Ovladač DJI Motion Controller
Přeměňte své zážitky v létání na novou úroveň s novým ovladačem DJI Motion Controller. Toto kompaktní a intuitivní zařízení dokáže manévrovat letadlem pomocí snímání vašich přirozených pohybů ruky. Nejedná se jen o inovaci v oblasti FPV, toto je úplně nový způsob létání. DJI motion Controller není součástí balení, bude možné jej zakoupit zvlášť.

Nouzová brzda a vznášeníManuální FPV létání může být zastrašující i pro experty. Přesně proto disponuje DJI FPV funkcí nouzová brzda se zavisením. Jednoduše zmáčkněte tlačítko na ovladači v jakémkoliv módu létání, v jakékoliv rychlosti a letadlo zastaví a začne se během pár sekund samo vznášet.

Pokročilé bezpečnostní funkce
Pomocné spodní světlo, chytrá funkce návratu Return To Home (RTH), RTH při stavu nízké baterie a detekce překážek dopředu a dolů. Všechny tyto funkce jsou integrovány do DJI FPV, aby pomohly zajistit bezpečný let I ve vysokých rychlostech. [3]

Obrazová kvalita, kterou od DJI očekáváte
Zaznamenejte tak kvalitní obraz, jaký odpovídá letovým schopnostem dronu

Velký výkon pohonu spolu se 150° super-širokým FOV poskytují pohled jako jste ještě neměli. Čtyřnásobné zpomalení, RockSteady stabilizace a korekce zkreslení poskytují pilotovi prostor pro pořizování stabilních, ale dramatických výsledků.

Neuvěřitelné záběry
Dron DJI FPV může nahrávat 4K video v 60 snímcích za sekundu v bitratu až 120 Mbps, díky čemuž zachytí krásné detaily, které jsou stejně fascinující jako samotný let.

RockSteady Stabilizace
Nezáleží na tom, jak dynamické manévry provádíte, technologie stabilizace RockSteady se postará o to, aby vaše záběry byly ultra hladké.

* H.264 and H.265 oba formáty kódování videa jsou podporovány, to vám dává více možností při úpravě vašich videí. [5]

SEZNAMTE SE S O3

Přenosový systém DJI O3 (OcuSync 3.0) byl adaptován, aby dostačoval unikátním potřebám DJI FPV. Zpoždění přenosu videa DJI FPV je menší než 28 ms. [6] Užívejte si křišťálově čistý přenos videa v reálném čase, dokonce ve vzdálenostech až 10 km. [7] Bitrate přenášeného videa DJI FPV je až 50 Mbps.

Automatické přepínání mezi pásmy, technologie pro stále čistý signál
DJI FPV podporuje automatické přepínání mezi frekvencemi 2.4 a 5.8GHz a poskytuje přenos videa s bitratem až 50 Mbps, [8] což značně redukuje záseky a kompresní artefakty. Vysoko zisková anténa na dronu zahrnuje tři vysílače a čtyři přijímače pro vylepšení signálu, který zaručuje stabilní a spolehlivý přenos videa.

* V případě, že dojde ke ztrátě signálu, nebo bude přerušen, DJI FPV automaticky zapne funkci RTH.

Opravdový zážitek
DJI FPV dává uživatelům další stupeň bezpečnosti navíc pomocí zabudovaného systému automatického dozoru (ADS-B). Tento systém dostává informace o lokaci letů pilotovaných letadel v okolí a odesílá je do Goggles V2, tím vám dává dostatek času na to, se vyhnout ostatním letadlům v okolí. [1]

SNADNÉ OPRAVY, JEDNODUŠE VYMĚNITELNÉ SOUČÁSTKY

Kamera s gimbalem, přistávací podvozek a vrchní plát letadla DJI FPV jsou modulární a snadno vyměnitelné, díky čemuž jsou opravy mnohem snazší. DJI Care Refresh je zde také dostupné – nabízí pokrytí velké škály poškození. Díky DJI CARE můžete být při létání klidnější. [9]

APLIKACE DJI VIRTUAL FLIGHT 

Aplikace DJI Virtual Flight [10] dovoluje uživatelům vyzkoušet si létání v podobných, simulovaných scénářích předtím, než se vrhnou na létání v opravdovém světě. Jednoduše připojte DJI FPV Goggles V2 a dálkový ovladač a můžete se stát mistrovským pilotem v bezpečném virtuálním prostředí.

Chcete někoho svézt? Vezměte ho sebou pomocí Módu Audience
DJI FPV podporuje Mód Audience. Stačí nastavit další pár DJI FPV Goggles 2 na kanál vašeho letadla a můžete začít sdílet úžasný letecký pohled.

Aplikace DJI Fly
Aplikace DJI Fly dokáže zobrazit živý přenos obrazu z brýlí. Stačí je připojit kabelem. [11] V aplikaci DJI Fly si můžete pouštět záznamy, upravovat je a sdílet na sociálních sítích – to vše jen po pár kliknutích.  Můžete také objevit zajímavá místa pro létání pomocí funkce Fly Spots.

Vše je připraveno na létání, včetně vás

Zapomeňte na složité zapojování a sestavování. DJI FPV Combo nabízí všechno, co potřebujete, vše je sestavené a připravené na použití. Stačí zapnout a aktivovat dron, ovladač a brýle a můžete létat.Obsah balení

1x Dron DJI FPV
1x DJI FPV Goggles V2
1x DJI FPV ovladač Controller 2
1x DJI FPV Inteligentní letová baterie
4(pár)x DJI FPV vrtule
1x DJI FPV kryt na gimbal
1x DJI FPV horní kryt
1(pár)x DJI FPV ovládací páčky
4x DJI FPV Goggles anténa (Dual Band)
1x DJI FPV baterie pro Goggles V2
1x DJI FPV nabíjecí kabel (USB-C) pro Goggles V2
1x DJI FPV Goggles čelenka
1x DJI FPV nabíjecí adaptér
1x DJI FPV nabíjecí kabel
1x  USB-C datový kabel
1x USB-C OTG kabel

Zdroj: https://www.djitelink.cz/