KRAMOLÍNSKÁ LOUŽE 2015

Snowpark Kramolín - Skiareál Lipno

11.4.2015 se koná již tradiční zavíračka sezony ve Snowparku Kramolín – Skiareál Lipno, Kramolínská louže 2015. Ani tentokrát nebude chybět přejíždění louže na snowboardech a lyžích! Místem konání bude opět dojezd Jezerní sjezdovky, který se v minulém roce osvědčil svou dostupností pro účastníky i zástupy diváků.

Pozor, letos nás čeká něco extra! Po loňském úspěchu s rozjezdy na bungee laně jsme se rozhodli posunout show na další level.

TENTO ROČNÍK JEDEME PŘES RYBNÍČEK VEDLE JEZERNÍ SJEZDOVKY A JAKO POHON NÁM BUDE SLOUŽIT WAKEBOARDOVÝ WINCH!

Registrace jezdců bude probíhat od 12hodin na břehu a samotná show vypukne ve 13hod.

Čeká vás extrémní 60m dlouhá jízda po vodní hladině, s hrazdou wakeboardového navijáku v rukách, při které si užijete nejen kopec adrenalinu a srandy, ale zároveň můžete bojovat o vítězství v jedné z kategorií. Hodnoceni budou zvlášť snowboardisté a lyžaři, a to:

  • NEJSTYLOVĚJŠÍ PŘEJEZD
  • NEJLEPŠÍ TRIK
  • NEJLEPŠÍ KOUPAČKA

a nezapomínáme ani na holky, které vždy předvádí super výkony, a opět vyhlásíme BEST GIRL! Pro vítěze jsou přichystány ceny od partnerů akce.

Říkáte si, že to nepůjde a máte strach? Nemusíte se obávat. Naši předjezdci již provedli sérii testovacích jízd a dle jejich slov: „Jde to jak po másle a je to taková zábava, že nebudete chtít slézt!“ Zároveň jsme vybrali trasu vedoucí podél břehu, kde je průměrná hloubka pod zadek a na bezpečnost bude dohlížet i posádka Vodní záchranné služby ČČK MS České Budějovice. Podmínkou účasti na tomto ročníku je HELMA!

Registrace jezdců bude probíhat od 12hodin na břehu a samotná show vypukne ve 13hod.

Celou událostí vás provede DJ EDLLY a moderátor HATTORI VAN GROG. Občerstvit se budete moci ve stánku našich kamarádů z Lipno Gastro.

Pokud bude dostatek sněhu, připravíme i nějaké jib překážky pro ty, kteří se nebudou chtít vrhat do vody.

Celou akci uzavřeme při večerní afterpárty v nedalekém ski baru Hříbek, kde svoje sety rozehrají DJ BROCK, DJ DIRTY BOY a DJ EDLLY.

Kramolínská louže 2015 se koná za podpory partnerů:
Skiareál Lipno, Lipno Gastro, Vodní záchranná služba ČČK MS České Budějovice, Horsefeathers clothing, Bataleon snowboards, All-Boards, Jägermeister, Red Bull a Virus sound systém

a mediálními partnery jsou:
Snowboarders.cz, Freeride.cz, Budějcká drbna a Jihočeská televize

Těšíme se na vaší jezdeckou i diváckou účast! Společně uzavřeme letošní vydařenou sezonu ve Skiareálu Lipno a Snowparku Kramolín.

Potvrďte svou účast na https://www.facebook.com/events/1570242006586680/

Video z roku 2014:

1 comment

  1. Pingback: SNOWBOARDERS.CZ – Pozvánka na Kramolínskou Louži 2015

Komentáře uzavřeny.