Nitro-Horsefeathers Camp Rejdice 2015

Snowboard Camp

Jubilejní desátý ročník našeho kempu je tu!

Letošního kempu se můžeš zůčastnit pod taktovkou skutečných odborníků v oblasti výuky freestyle-snowboardingu, kteří čerpají z vlastních zkušeností a nepoužívají pouze načtené fráze z výukové brožury.

mistr ČR ve freestyle: Darek Bergmann

stálice a opravdouvý milovník stylu: Martin Matoušek

nezničitelný zabiják: Pavel Vyroubal

inženýrka: Maťa Molnárová

nejkrutější lokál: Jirka Chlum

profesor magor: Honza Zajíc

mistr ČR ve freestyle: Tomáš Tuzar

a krutej schreder: Tomáš Špidlen

Extra park:

V našem, téměř kilometr dlouhém, osvětleném parku najdeš všechny možné variace skoků i railů.  Novinky sleduj v sekci Parks Info na freeride.cz. Upozorňuji, že jako jediný snowpark v české republice, máme 6 skoků všech velikostí v jedné lajně. Jedna jízda trvá cca 10 min a lanovka jezdí od 9:00 do 16:30 = 250 skoků denně 🙂 Velikost parku samozřejmně záleží na sněhových podmínkách. Dále tu máme nafukovací Bag, do kterého se můžeš naučit třeba backflip.

Bonusy:

Po celou dobu kempu můžeš zdarma testovat prkna a vázání od značky Nitro!
 Na závěr celého Nitro kempu bude uspořádán malý závod, v kterém si budete moct vyzkoušet závodní trému, nebo jistotu v nově naučených tricích. Celý závod se pojede o věcné ceny v hodnotě 20.000,-, které nám věnují naši drazí sponzoři Nitro a Horsefeathers. Pro vítěze nový NITRO SNB !!!

Ubytko a strava:

Bydlení je jako vždy v chatě Morávka, která je nedílnou součástí sjezdovky a snowparku. K lanovce to máme asi 15 metrů. Snídaně a večeře se podává v chatě panorama, do které máme přístup jen v přezůvkách 😉

Kdy a kde?

Letošní camp začíná v sobotu 14. února odpoledním příjezdem do Sportovního areálu Rejdice v Jizerských horách do chaty Morávka gps: 50.7348667N, 15.3613856E

[google_map map_id=”1199″/]

První večeře a uvítání je naplánováno na 19:00 v chatě Panorama.

Odjezd pak v dopoledních hodinách 21. února.  V případě vašeho zájmu si můžete nechat věci ve společenské místnosti na Morávce a dát si ještě jeden den ježdění.

Kolik a za co?

Za cenu 6500,- dostaneš ubytko na celou dobu kempu, k tomu ski pas vč. večerního ježdění, snídani a večeři (obědy se řeší individuálně po příjezdu s organizátorem) Dále koučing od skutečných mistrů snowboardingu, videokoučing, přednášky všeho druhu jako např. lavinová problematika od člena horské služby, voskování a závodní příprava. Věcné ceny a dárky pro každého účastníka závodu jsou samozřejmostí  Všichni zájemci, kteří se už v minulosti kempu zůčastnili, mají nárok na slevu 500,- (slevy se již dále nesčítají)

Přihlášky a dotazy:

Účastníci mladší osmnácti let musí předložit podepsaný formulář, který je ke stažení na www.nitro.cz. Pro rodiče nezletilých máme uklidňující informaci o  dobré kontrole našich kemperů, nad kterými máme díky lanové dráze, která vede přímo nad parkem , takřka neustálou kontrolu nad pohybem vašich ratolestí.

V případě tvého zájmu o účast na kempu stačí jen poslat na tento mail: zaja.snb@seznam.cz  svoje jméno, adresu, rodné číslo, tel. číslo a zálohu 1000,-  na účet 753524028/5500. Jako variabilní symbol použij své rodné číslo a v krátké době po odeslání dostaneš potvrzovací SMS nebo mail o tvé úspěšné rezervaci.