Nitro-Horsefeathers Camp Rejdice 2016

Jedenáctý ročník našeho kempu je tu!

Letošního kempu se můžeš zůčastnit pod taktovkou skutečných odborníků v oblasti výuky freestyle-snowboardingu, kteří čerpají z vlastních zkušeností, a nepoužívají  pouze načtené fráze z výukové brožury.

nitrocamp2016

mistr ČR ve freestyle: Darek Bergmann
stálice a opravdouvý milovník stylu: Martin Matoušek
nezničitelný zabiják: Pavel Vyroubal
nejkrutější lokál: Jirka Chlum
profesor magor: Honza Zajíc
krutej schreder: Tomáš Špidlen
možná přijedou: Císi a Eiki

Extra park
V našem, téměř kilometr dlouhém, osvětleném parku najdeš všechny možné variace skoků i railů.  Novinky sleduj v sekci Parks Info na freeride.cz. Upozorňuji, že jako jediný snowpark v české republice, máme 6 skoků všech velikostí v jedné lajně. Jedna jízda trvá cca 10 min a lanovka jezdí od 9:00 do 16:30 = 250 skoků denně 🙂 Velikost parku samozřejmně záleží na sněhových podmínkách.

Bonusy
Po celou dobu kempu můžeš zdarma testovat prkna a vázání od značky Nitro!
Na závěr celého Nitro kempu bude uspořádán malý závod, v kterém si budete moct vyzkoušet závodní trému, nebo jistotu v nově naučených tricích. Celý závod se pojede o věcné ceny v hodnotě 20.000,-, které nám věnují naši drazí sponzoři Nitro a Horsefeathers. Pro vítěze nový NITRO SNB !!!

Ubytko a strava
Bydlení je jako vždy v chatě Morávka, která je nedílnou součástí sjezdovky a snowparku. K lanovce to máme asi 15 metrů. Snídaně a večeře se podává v chatě panorama, do které máme přístup jen v přezůvkách 😉

Kdy a kde
Letošní campy začíná vždy v sobotu 13. a 20. února odpoledním příjezdem do Sportovního areálu Rejdice v Jizerských horách do chaty Morávka

gps: 50.7348667N, 15.3613856E

První večeře a uvítání je naplánováno na 19:00 v chatě Panorama.

Odjezd pak v dopoledních hodinách 20. a 27. února 2016.  V případě vašeho zájmu si můžete nechat věci ve společenské místnosti na Morávce a dát si ještě jeden den ježdění.

Kolik a za co
Za cenu 6500,- dostaneš ubytko na celou dobu kempu, k tomu ski pas vč. večerního ježdění, snídani a večeři (obědy se řeší individuálně po příjezdu s organizátorem) Dále koučing od skutečných mistrů snowboardingu, videokoučing, přednášky všeho druhu jako např. lavinová problematika od člena horské služby, voskování a závodní příprava. Věcné ceny a dárky pro každého účastníka závodu jsou samozřejmostí  Všichni zájemci, kteří se už v minulosti kempu zůčastnili, mají nárok na slevu 500,- (slevy se již dále nesčítají, protože k nám jezdí partičky, kterým bych za jejich účast už musel platit 🙂

Přihlášky a dotazy
Účastníci mladší osmnácti let musí předložit podepsaný formulář, který na požádání pošlu mailem v rámci vyřizování přihlášky. Pro rodiče nezletilých máme uklidňující informaci o  dobré kontrole našich kemperů, nad kterými máme díky lanové dráze, která vede přímo nad parkem , takřka neustálou kontrolu.

V případě tvého zájmu o účast na kempu stačí jen poslat na tento mail: zaja.snb@seznam.cz  svoje jméno, adresu, rodné číslo, tel. číslo pro řešení spolujízdy a dalších bezodkladných záležitostí, a ZÁLOHU 1000,-  na účet 753524028/5500. Jako variabilní symbol použij své rodné číslo a v krátké době po odeslání dostaneš potvrzovací SMS nebo mail o tvé úspěšné rezervaci.