Snowboard camp od FreestyleZOO

16.3. - 20.3.2016 Klínovec

Stále řešíš, kam tento rok vyrazit na hory? Miluješ freestyle na prkně, chceš začít nebo rozvinout svoje skills a navíc se u toho božsky pobavit? Tvé hledání je u konce, partička FreestyleZOO tě totiž zve na svůj zimní kemp, který proběhne ve dnech 16.3. – 20.3.2016. A co že tě na našem letošním campu na Klínovci čeká?

Zlepšíš si jízdu na snowboardu, naučíš se nový triky ve snowparku a vypiluješ styl pod vedením zkušených koučů, poznáš super partu lidí se stejnými zájmy a hlavně si pořádně užiješ 4 dny plný ježdění, skoků, jibbování, soutěží, párty, dobrého jídla a srandy.

Snowboard kemp je pro všechny, kteří už zvládají alespoň jízdu na sjezdovce. Hrdinní nováčci ve freestyle si začnou zkoušet své první skoky, bedny a triky. Pokročilí jezdci se naučí nové triky nebo si mohou vylepšit techniku provedení u těch, které již ovládají. Poznáte nové lidi spřízněné s freestylovými sporty, užijete si pořádnou dávku adrenalinu a legrace.

Jezdit budeme ve snowparku na Klínovci v Krušných horách, v jednom z nejlepších snowparků v Čechách. Set-up snowparku připraví speciálně pro náš kemp skupina Maximal Animal. Kromě jízdy ve snowparku si budeš moci vyzkoušet indoboard a proletět cvičného kite draka. To vše pod vedením zkušených koučů Michala Bíši a Tomáše Bolardta.

Naším domovem bude horská chata Barborka v Háji u Loučné, ve vzdálenosti jedné autobusové zastávky od ski areálu Klínovec. V chatě je plně vybavená kuchyň, kde bude tradičně předvádět svá kulinářská skills náš šéfkuchař a kauč v jednom Tomáš. Troufneš si taky? Hodovačku si potom můžeš vychutnat s ostatními kempery u krbu nad sklenkou čehokoliv.

Večer na chatě vždy zhodnotíme uplynulý den, promítneme si natočené záběry a k nim poskytnou naši koučové profesionální individuální videokoučink. Další program je už ve vašich rukou, ale věřte, že to bude stát za to… PÁRTY!

Věkové omezení u nás neexistuje a zvlášť si na tom zakládáme. To co nás spojuje je sport, nikoliv věk. Rádi přivítáme každého (dosud nejmladší kemper byl starý 7 let a nejstarší 62 let).

Celý snowboard camp pořádáme za podpory našich parterů Swis shop, Nitro snowboards, Lamax, Mystic a mediálních partnerů, za což jim velice děkujeme! Cena snowboard campu je 4600,- Kč, ale POZOR! 50 dní před začátkem kempu se každý den zvyšuje o 20,- Kč, takže s přihláškou není radno otálet. Samozřejmostí je 10% sleva pro každého, kdo se zúčastnil jakéhokoliv kempu od FreestyleZOO.

snowboard-camp

Na to, jak jsme si užili minulý ročník, se můžeš podívat tady:
Čekuj tuhle akci na Facebooku, ať Ti nic neuteče a přihlášku si vyplň na FREESTYLE KEMPY.

C.U. na Klíňáku!
FreestyleZOO

Další informace získáš u těchto lidí:
Honza „Pavouk“ Soused +420 608 072 647
Andrea „Žirafa“ Pfeifferová +420 775 617 583
E-mail: kempy@fszoo.net