Snowboard Zezula Tour 2016 – King of Morava, Paprsek

Další zastávkou série snowboardových závodů Snowboard Zezula Tour, kterou již po čtvrté v řadě organizuje asociace českého freestyle snowboardingu Czech Snowboarding, pokračuje tento víkend na Paprsku, závodem King of Morava.

Během celého víkendu se návštěvníci mohou těšit na výkony nejlepších domácích snowboardistů v kategorii Pro a Open. Vítězové si pak mezi sebou rozdělí celkové prize money ve výši 20.000Kč.

Celá série bude mít celkem čtyři zastávky, závody jsou opět určeny pro všechny snowboardové nadšence. Holky i kluci budou podle věku startovat v kategoriích děti, junioři a dospělí. Pro nejlepší jezdce jsou závody ideální příležitostí, jak si zajistit místo v národním teamu. Ve všech kategoriích jsou pro vítěze připravené prize money nebo hodnotné věcné ceny od partnerů.

Novinkou letošní tour je kategorie Muži Open, která se bude vyhodnocovat pro nesponzorované jezdce.

Registrace do závodů je spuštěna přes web www.czechsnowboarding.cz, kde se postupně budou objevovat detailní informace k jednotlivým závodům. V novinkách pak před závodem závodníci získají finální časový harmonogram a po skončení akce tam najdou všechny výsledky, fotografie, i videa.

PROGRAM
PÁTEK 26.2.
Trénink

SOBOTA 27.2.
Kvalifikace
Finále
Best trick

NEDĚLE 28.2.
Free Session

 


SNOWBOARD ZEZULA TOUR 2016
23-24.1 Slopestyle Masters – Deštné
27-28.2 King of Morava – Paprsek
  5-6.3 Europa Cup – Freestyle X – Boží Dar
12-13.3 Best of Czech – Pec pod Sněžkou