Dušan Kříž a Kateřina Vojáčková absolutními vítězi Snowboard Zezula Tour 2016

Třídílnou sérii závodů Snowboard Zezula Tour, kterou na českých horách každoročně organizuje Czech Snowboarding, vyhrál mezi muži Dušan Kříž a mezi ženami Kateřina Vojáčková. Oba dva zvítězili nejen v celé Tour, ale stali se zároveň i Mistry České republiky ve freestyle snowboardingu pro letošní rok.

Závod v Peci pod Sněžkou je již tradičně posledním závodem Snowboard Zezula Tour a zároveň závodem Mistrovství České republiky ve freestyle snowboardingu. Letošní ročník měl naplánovány čtyři zastávky, kvůli nepřízni počasí však musela být jedna ze zastávek zrušena a tak o celkových vítězích rozhodovaly výsledky ze tří závodů – Deštného v Orlických horách, moravského Paprsku a z Pece pod Sněžkou.

Nejstabilnější formu v průběhu celé sezóny předvedli Dušan Kříž a Kateřina Vojáčková, členové české snowboardové reprezentace, kteří od podzimu až do tohoto víkendu absolvovali nespočet závodů v Evropě i v Asii. Na oba dva se můžeme těšit na nadcházejícím závodě Světového poháru Audi Snowjam, který se koná o víkendu 18 – 20 března ve Špindlerově Mlýně.

Detailní informace k jednotlivým závodům, výsledky, fotografie, i videa najdete na oficiálních stránkách celé tour:  www.czechsnowboarding.cz.

VÝSLEDKY:

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY a závodu SNOWBOARD ZEZULA TOUR Pec pod Sněžkou:

MUŽI:
1.Dušan Kříž
2.Martin Mikyska
3.Ondřej Porkert

ŽENY:
1.Kateřina Vojáčková
2.Barbora Morysková
3.Gabriela Matoušková