I když to podle počasí venku to vypadá spíš na léto a parta kolem FreestyleZoo už střádá plány na letní wakeboard kemp, začátkem března vše vypadalo úplně jinak a v termínu 8. – 12. 3. se kempeři sjeli do legendárních Rejdic.

Snow kemp byl určen nejen snowboardistům, ale i freeskierům bez ohledu na věk.  K vidění byli jak známé tváře, tak i, a to náš těší asi nejvíc, i úplní nováčci, kterým sotva zaschl inkoust na občance.

Vzhledem ke štědré zimě mohli kempeři využít 4  platformy perfektně připraveného parku, od lehčích překážek pro začátečníky po skoky až do údolí. Velký dík patří areálu i místním shapers za péči o park a perfektní přístup, kdy nic nebylo problém. 3 slunečné dny ze 4 už považujeme na našich kempech za standard a v deštivém dni improvizované pláštěnky z pytlů na odpadky vykouzlily úsměv nejednomu návštěvníkovi areálu.

Během kempu se pilovala technika v parku, zájemci o nové triky padali a mazali nahoru na kopec, aby nakonec tížený trik odjeli, natáčelo se na večerní videocoaching nebo  probíhala výuka správného postoje a ježdění po sjezdovce pro začátečníky.  Na závěr 3 dne dne proběhl ollie contest a rozdělily se ceny od sponzorů. Děkujeme hlavně Nitro Snowboards za ceny do soutěže a dlouholetou spolupráci.

Ubytování na Chatě u Kapličky jen dotvořilo perfektní atmosféru kempu.  Není nic lepšího než si po jezdění sednout na videocoaching a nad dobře natočenou hladinkou vše důkladně analyzovat. Tuhle chatu s roštem na grilování, fotbálkem nebo saunou můžeme všem vřele doporučit. Majitele Jirku zdravíme a moc děkujeme.

Všem zvířatům nazdáárr a vidíme se v létě u vody, třeba na wake kempu 🙂

Kompletní album můžete vidět na facebooku: https://www.facebook.com/pg/freestylezoo/photos/?tab=album&album_id=10155393339311337