Další v pořadí, již 23. Mystic Sk8 Cup zná své vítěze. V mužském streetu putuje zlato Spojených států amerických díky Ke´chaud Johnsonovi, druhý skončil Rišo Tury ze Slovenska, a třetí domácí Martin Pek. Ve street závodě žen vyhrála Cvandy Jacobs z Holandska, v bowlku pak kraloval Danny Lein ze Španělska.

Mystic Sk8 Cup 2017 se právě stal minulostí a počet registrovaných jezdců i množství návštěvníků, kteří první červencový víkend přišli, potvrdilo, že Mystic Sk8 Cup má své pevné místo mezi nejvýznamnějšími sportovními a kulturními festivaly ve Střední Evropě.

Mezi jezdci byla taková jména jako Austen Seaholm , Ke´chaud Johnson , Max Kruglov, bazénový specialista Danny Leon, Rišo Tury ze Slovenska ale i domácí špička včele s Maximem Habancem a Martinem Pekem. V pátek byla na programu předkvalifikace evropských jezdců, sobota byla zasvěcená kvalifikačním jízdám ve streetu i bowlu a v neděli se odjely semifinálové heaty i samotná finále streetu mužů i žen, bowl a best trick.

Výsledky:

Street men:
  1. Ke´chaud Johnson, USA
  2. Rišo Tury, SVK
  3. Martin Pek, CZE
Street ladies:
  1. Candy Jacobs, NED
  2. Julia Brueckler, AUT
  3. Ariadne Souza, BRA
Bowl:
  1. Danny Leon, ESP
  2. Dannie Carlsen, DEN
  3. Jaime Mateu, ESP

 

Kromě sportovní části je každoročně nedílnou součástí Mystic Sk8 Cupu nabitý doprovodný program, který zajrnuje tři večery plné muziky v podání kapel a DJs. Headlinerem letošního ročníku byli legendární  The Dewil Wears Prada, Delinquent Habits a Madball za podpory domácích kapel a DJs.

MysticBowlFinalResults2017
MysticLadiesFinalResults2017
MysticProStreetFinalResults2017