28 Winters – dokument o historii, současnosti a duchu Nitro Snowboards

Nitro Snowboards přinášejí dlouhometrážní dokument o své vlastní historii

Jedna z největších snowboardových firem světa vás nechá nahlédnout hluboko do svého nitra. 28 Winters popisuje vášeň, tým, odkaz a dědictví zakladatelů, které si v sobě nese značka Nitro Snowboards. Nitro lidé jsou stejní jako my, my všichni jsme totiž Nitro lidé. Zima pro nás není jen období chladna a krátkých dní. Zima je pro nekonečným zdrojem zábavy. Nitro není běžná firma. Je to spíše rodina, parta lidí, která se snaží ukázat kouzlo snowboardingu co největšímu počtu lidí.

Ve filmu promluví slovem čí čárami ve sněhu Nitro spoluzakladatel Thomas Delago, Marcus Kleveland, Eero Ettala, Elias Elhardt, Austin Smith, Bryan Fox, Sam Taxwood, Jeremy Jones, Sven Thorgren, a další členové Nitro teamu.

Jednotliví členové Nitro rodiny vám ukážou jakou cestou se vydali za splněním svých snowboardových snů. Někdo se vydal cestou štrýtu, někdo zas přes vysoké hory. Další se hledali v zaplněných arénách městských umělých skoků. Jejich cíl je ale nakonec stejný – svoboda, kamarádi a zábava. Snowboarding je inspirující a zábavný, přesně tak, jak si ho uděláte. Je to spolehlivý útěk z reality – možnosti jsou nekonečné.

Nechte se inspirovat tady:
https://www.redbull.tv/film/AP-1R8YMRN6W1W11/28-winters