Co může trumfnout legendární Art of Flight? Jedině další projekt Travise Rice, sleduj trailer.

Dámy a pánové, tohle je The Fourth Phase. Film, který má ty nejlepší předpoklady k tomu stát se legendárním, protože volně navazuje na snímek Art of Flight, který změnil snowboardovou kinematografii. No vážně, viděl ho snad každý rider, ať už na premiéře v klubu, v počítači a nebo televizi – to byla revoluční premiéra, žádný jiný snowboardový snímek se tam do té doby nedostal. A teď přichází další film s Travisem Ricem v hlavní roli. Těšíš se? My rozhodně!

Celý film byl natočen na 4k kamery a na ničem se nešetřilo. Ty se tak můžeš těšit na ten nejlepší film široko daleko. Kromě Travise uvidíš v akci ještě taková jména jako Mark Landvik, Mikkel Bang, Eric Jackson, Pat Moore a Bryan Iguchi.

Projekt trval několik let a je z velké části osobním deníkem Travise, který cestoval tolik, že už o tom na sociálních sítích ztrácel přehled. Chtěl ale, aby ani jediný oblouk v prašanu nepřišel nazmar, a tak je tu s tímto novým snímkem, který režírovali Curt Morgan a Jon “JK” Klaczkiewicz, oba uznávaní odborníci ve sportovní branži.