Midsommar Nights

Snowboard team video

Resort Riksgransen je umístěn na severu Skandinávie přímo na hranicích mezi Švédskem a Norskem. Slávu si získal v polovině 90. let kdy zde Ingemar Backman předvedl svůj obří method. Kvůli vzdálenosti a nedostatku překážek v parku je však místo přehlíženo ve prospěch středoevropských ledovců. Pouhých 200 kilometrů od polárního kruhu však zaručuje dostatek sněhu i v červnu a nedávné zalednění poničilo hladký základ, čímž vznikly jedinečné přírodních překážek.

Adidas Snowboarding team z Velké Británie, jehož členy jsou Dom Harington, Angus Leith, Jon Weatherly a team manager Thrashmore, využil letního slunovratu, kdy se resort při regionálních prázdninách naplní dychtivými turisty a vyrazil na trochu jiný letní shred. Jezdci vyzkoušeli nespočet spotů kolem městeček Riksgränsen a Bjorklieden, jezdili po sněhu, mechu, kamení nebo se koupali v Severním ledovém oceánu!

Celá crew si také užila jedinečný heli trip, divoké párty a trochu bizardní pohanské tance s místními v rámci oslav slunovratu.