Report FSZoo Snowboard Kemp 2016

34. FreestyleZOO kemp

Je za námi 34. FreestyleZOO kemp a byla to zase jedna velká paráda. To, že je na zoo akcích nádherné počasí, už si asi zvykl každý, také všechny letní wake kempy byly plné slunce od rána do večera. Jelikož máme rádi přírodu, je nám naše láska opětována, takže jsme se nemohli divit, když nám napadlo pár centimetrů sněhu těsně před začátkem a na samotný snowboard kemp už na nás čekal parádně připravený, sluncem zalitý snowpark, kde jsme prožili tři boží dny. Právě o jeho super přípravu se postarali naši přátelé ze snowparku Neklid, za což jim mockrát děkujeme.

První den tedy proběhl za krásného počasí na svahu. Díky kamarádské atmosféře u shaperské boudy a parádnímu stavu parku jsme se z jeho okolí za celý den nevzdálili. Jezdilo se o 106 a ikdyž se po 16. hodině vypnuly vleky, další hodinu jsme kopec šlapali, protože se prostě nikomu nechtělo domů. Nakonec nás tma vyhnala do naší chaty, kterou jsem měli celou jen pro sebe, včetně sauny a grilu. Toho jsme prostě museli využít, takže po večeři hurá do páry. Po řádném odpočinku proběhl samozřejmě videokaučing a nějaké to seznamovací pivko.

I druhý den nás přivítalo sluníčko, a proto už jsme od 9 hrotili v parku. Progres byl znatelný nejen díky skvělým podmínkám a kaučingu v podání Michala Biši, ale i díky super vybavení, které jsme měli k dispozici. Na testování jsme totiž dostali 10 prken od Nitro Snowboard, takže si mohl každý vyzkoušet, co mu nejlépe sedí. V druhé polovině dne už začaly padat slušné rotace na bednách i trubkách a opět jsme se z parku nevyhrabali před pátou hodinou večer. Později už byla znatelná únava, takže následoval jen lehký kaučing a spát.

Třetí den už síly ubývaly, a tak jsem si dali dopolední sauničku, relax a odpoledne trochu toho jibbingu na pohodu. Bohužel nás k večeru vyhnalo lehké mrholení, což ale vzhledem k únavě nikomu zásadně nevadilo. Večer se konala rozlučková megapárty a došlo i na předání sponzorský darů a cen. Díky velmi štědré nadílce od woox.cz se dostalo opravdu na každého, takže lidi odjížděli spokojení a s o poznání plnějšími batohy, než když přijížděli. Zima je tedy za námi a my se už těšíme na naše tradiční wakeboard kempy.