Živý přenos finálových jízd Excelent Soldiers 2016

Na tento víkend je naplánován největší freestyle lyžařský závod ve střední Evropě konající se už po šesté v řadě. Letošní Excelent Soldiers bude probíhat 4. – 6. března v Deštném v Orlických horách. Na obřím skoku připomínajícím předválečný pohraniční bunkr budou závodníci létat deset metrů vysoko a až 27 metrů daleko. Každoročně zde startují top rideři z celého světa. Pokud na akci nemůžeš dorazit a vidět všechny bláznivý triky na vlastní oči, nezoufej! Excelent myslí i na tebe a zprostředkuje ti živý přenos finále z pohodlí domova.

Živý přenos finálových jízd poběží 6. 3. od 17:30 hodin na webu excelentmag.cz. Na svahu v Orlických horách se představí například profesionální kanadský rider Vincent Gagnier, který je ve svých 22 letech držitelem zlaté medaile z loňských zimních X Games v disciplíně Big Air. Dále svoje umění předvede americký freeskier Noah Wallace – držitel bronzové medaile z FIS Světového šampionátu ve freestyle lyžování a snowboardingu z loňského roku. Nebo třeba 21 letý finský freeskier Antti Ollila,  který se před dvěma lety zúčastnil Olympiády v Soči. Čechy bude reprezentovat lyžař Dan Hanka, který se nebojí jít si za svým snem a vypracoval se na člena lyžařské freestylové elity. Tím to ale nekončí, na startovní listině je hvězdných jmen mnohem víc.

Jenom díky Excelentu můžeš ze svého gauče zažít dech beroucí atmosféru největšího freeskiového závodu ve Střední Evropě. Nezapomeň si 6. 3. otevřít stránky excelentmag.cz, protože nikde jinde to neuvidíš!

SLEDOVAT ŽIVĚ! WATCH LIVE!

Link pro online sledování finále: http://www.excelentmag.cz/m/sport/excelent-soldiers/a/zivy-prenos-excelent-soldiers-finale