Boom! the Nitro movie & Method Movie Premiere Prague

Sobota 5.11. - P.M. Club & Cocktail Bar

Snowboarding, jak ho známe a milujeme, znamená pohodu s kamarády a absolutní svobodu. Boom! je ten pocit, který dobře znáte, když odjedete nový trik, když chytíte první lanovku, když si dáte pořádnou prašanovou zatáčku, když ustojíte první backflip, nebo když se prostě jen zapnete do vázání. Boom! je zkrátka snowboarding.

Přijďte se na něj podívat v sobotu 5. listopadu na veliké plátno do klubu P.M. v Trojické ulici v Praze. Film uvede týmový manažer Nitro Snowboards Knut Eliassen, společně se svými hvězdami Eero Ettalou, Svenem Thorgrenem, Ludwigem Biltoftem, Markem Swobodou a dalšími. Pokud si chcet s ridery v klidu pokecat, dát pivko či zahrát beerpong dostavte se již v 19:00 do Horsefeathres Store v Revoluční ulici. Party v P.M. vypukne v 22:00.

Nitro jezdci se objeví také ve filmu Method z dílny Method magazine, který bude mít v P.M. také premiéru. V tomhle napjatě očekávaném videu má zásadní part Horsefeathers jezdec Antti Jussila.

Boom! je už třetí Nitro video za poslední čtyři roky. Dílo vzniklo v koprodukci s Red Bull Media House.

Film ukazuje jak moc fajn, je být členem Nitro rodiny. Boom! zachycuje pravou tvář snowboardingu, nekonečnou pohodu a zábavu. Všichni Nitro jezdci už měli videosegmenty plné přehrocenných triků. Tentokrát jsme to chtěli udělat jinak. Natočili jsme film hlavně o tom, proč všichni chtějí snowbaordovat, o pohodě. Nitro team procestoval pět kontinentů a jeho jezdci prožili nezapomentutelná dobrodružství ve snowparcích, na streetu, v prašanu, v rampách, daleko za polárním kruhem, na skútrech, při blbinkách na sjezdovce, při odjíždění quadcorků, při splitboardování, při pádech, a….., a hlavně stále s úsměvem na tváři.

Boom! natočil Karsten Boysen a v hlavní roli samozřejmě vystupuje team Nitro Snowboards jmenovitě: Eero Ettala, Marc Swoboda, Benny Urban, Bryan Fox, Austin Smith, Sam Taxwood, Brandon Hobush, Griffin Seibert, Dominik Wagner, Sven Thorgren, Marcus Kleveland, Torgier Bergrem, Nils Arvidsson, Ludwig Biltoft, Basti Rittig, Zepplin Zeerip, Knut Eliassen, Victor De Le Rue, Jeremy Jones, Elias Elhardt, Jan Scherrer, Markus Keller a mnoho dalších.

Potvrdit svou účast můžete na Facebook události.