FreestyleZOO Snow Kemp Rejdice 2017

Rejdice 8.3. – 12.3. 2017

Ani letošní zimu FreestyleZoo neleniví a po super létu kde uspořádalo nejedee wakeboard kemp Vám přináší pozvánku na svůj zimní snowboard kemp. Chceš si zlepšit jízdu na snowboardu nebo freeski, naučit se nové triky pod vedením zkušených koučů s individuálním přístupem nebo poznat nové kámoše, kteří mají stejné zájmy jako ty? Tak na nic nečekej a vyplň přihlášku.

Na kempu se můžeš těšit na 4 dny plné ježdění, skoků, jibbů, nových triků a hlavně, a to je nejdůležitější, kopec zábavy. Kemp je pro všechny, kteří už zvládají alespoň jízdu na sjezdovce. Ubytováni budeme v horské chatě “Na samotě u lesa” s vlastním parkovištěm, ve vzdálenosti 1 km od snowparku. Přímo v areálu vleku si můžeš dát něco malého na zub, popřípadě uhasit žízeň pivem nebo limčou. Večer po ježdění nad „sklenkou vody“ společně shrneme uplynulý den, probereme s kaučema co je třeba vypilovat a kde jsou nějaké ty rezervy.

Účel kempu

Freestyloví nováčci si začnou zkoušet své první skoky, bedny a triky. Pokročilí jezdci se naučí nové triky, nebo si mohou vylepšit techniku provedení u těch, které již ovládají. Poznáte nové lidi spřízněné s freestylovými sporty, užijete si pořádnou dávku adrenalinu a legrace. V neposlední řadě přijedete domů s hromadou legendárních historek a příběhů, které nikde jinde nezažijete.

Sportovní vyžití

Kemp se bude konat v legendárním snowparku v Rejdicích, jednom z nejlepších parků v Čechách, který mimo skoků a jibbů nabízí i nafukovací bag s měkkým dopadem přímo do matrace.

Pro snowboarďáky budou po celou dobu kempu k dispozici prkna od Nitro Snowboards k testování.

Výbava

Snowboard, nebo Freeski + klasická výbava na hory (teplé oblečení, rukavice, lyžáky, boty na prkno) Helma je povinná! Doporučujeme přibalit páteřák, chrániče kolen a kostrče.

Zapůjčení vybavení není v ceně kempu.

Ubytování

Ubytováni budeme v horské chatě „Na samotě u lesa“. Chalupa se nachází ve vzdálenosti 1 km od sjezdovek a disponuje vlastním parkovištěm.

Chata nabízí společenskou místnost s TV, WI – FI, barovou místnost, stolní fotbálek i venkovní krb s pergolou. S majitelem je možno domluvit společné stravování – není v ceně kempu, domluvíme při příjezdu. Toalety a sprchy jsou společné na chodbě. Všechny postele jsou povlečené, není tedy nutné vozit si svoje povlečení, nebo spacák.

Kapacita

Kapacita kempu je 20 osob.

Cena

Cena kempu je 4 600Kč. Pokud jsi již byl na jakémkoliv FreestyleZOO kempu, máš slevu 10%. Od 18.1.2017 se cena kempu začne zvyšovat o 20Kč za den. Z kempu je možné se odhlásit do 14 dnů před kempem a obdržíš všechny svoje peníze zpět.
Cena zahrnuje: Permici do snowparku na 4 dny, ubytování, kaučing s individuálním přístupem, testování prken od Nitro Snowboards a foto z kempu.
Cena nezahrnuje: Dopravu, stravu, pojištění a zapůjčení vybavení (kromě testování Nitro snowboardů).

 

Info

Honza „Pavouk“ Soused
+420 608 072 647
pavouk@fszoo.net

Jakub Gottfried
+420724607455 – číslo je dostupné až od 26.1.2017
tucnak@fszoo.net

E-mail: kempy@fszoo.net

Datum konání: 8.3. – 12.3. 2017
Lokalita: Česká republika, Skiareál Rejdice – Kořenov
Druh akce: Kemp
Zaměření: Snowboard, Freeski

Přihláška na kemp

Přihláška na kemp:
https://www.freestylezoo.net/kempy/2017/snow-kemp-rejdice