Stubai Premiere 2018

10. výročí Stubai Premiere!

K již 10. výročí otevírá své brány DC Stubai Zoo zcela v novém kabátu. Od 19. do 21. října 2018 můžete testovat nejen nové set-upy, ale také vyzkoušet snowboardový a freeski hardware od více než 40 různých značek.

Pro všechny, kteří měli neskutečně teplé léto, není zasloužené osvěžení daleko. Místo schovávání se v supermarketu v sekci s chlazenou zeleninou nebo místo pokusů se nasoukat do mrazáku, máme řešení, které přinese rozhodně více zábavy: SHREDDING! Nejlepší část roku je za rohem my máme připraven highlight podzimu, a to je Stubai Premier! Legendární snowpark opening je zpět a od 19. do 21. října bude slavit již 10. výročí.

Tento rok bude DC Stubai Zoo zářit víc než kdy dřív. Po vítězství ve volbě „The Debate 2018“ získali pro-riders Ethan Morgan, Benny Urban a Lorenzo Peeters právo navrhnout rozestavení set-upu v rámci DC Stubai Zoo snowparku. V tento moment jsou překážky od Schneesternu připraveny na opening a „The Zoo“ pak bude od 19. října otevřen pro všechny milovníky parádních kickerů, railů či boxů.

Dlouhodobý partner Moreboards bude opět součástí Stubai Premiere a nabídne mnoho novinek a zajímavostí. Dále budou připraveny zcela nové zábavné akce od DC, Salamon, GoPro, Moreboards a Lib Tech, které rozhodně uspokojí potřeby všech účastníků. Ať se bude jednat o kluky či holky nebo o snowboarďáky či freeskiery. Dobrá nálada je taktéž zaručena mj. díky nabušenému DJs line-upu, který vás zabaví ať už přímo na sjezdovce nebo pak mimo sjezdovky v Brand Saloonu a v Dorfpubu.

A pokud jde o Brand Saloon… Tento rok bude na ledovci více než 40 stánků, které budou nabízet velmi široký výběr těch nejlepších produktů na trhu. Můžete si zde vypůjčit a otestovat nejrůznější produkty z nové kolekce. Ať se jedná třeba o boty, lyže, snowboardy a nespočet dalších věcí, které na horách nesmí chybět. A abychom nezapomněli, Brand Saloon je zdarma!

Zaujali jsme vás? Tak to se ujistěte, že získáte balíček z limitované edice „Early Bird“ za speciální cenu a navrch speciální limitku nákrčník Stubai Premiere x Phunkshun zdarma a buďte tak připraveni na desáté výročí již legendárního Stubai Premiere. Více informací a novinky naleznete na webových stránkách www.stubai-premiere.com.

NEPŘEHLÉDNĚTE – LEDOVEC STUBAI NA PRVNÍ POHLED
++ největší ledovec na lyžování v Rakousku
++ 45 minut jízdy z Innsbrucku
++ záruka sněhu od října do června
++ 26 moderních lanovek
++ 35 sjezdovek se speciálním bonusem – přírodní sníh na ledovci zajistí parádní zážitek z jízdy
++ nejdelší sjezdovka má 10km a 1 500 výškových metrů převýšení od horní stanice Wildspitz (3 210m) až po stanici v údolí (1 695m)
++ VELKÝ rodinný ski kemp – péče o děti od 3 do 15 let
++ DC Stubai Zoo snowpark nabízí pro-line, medium-line i easy-line
++ Oddělení prašanu – Freeride ježdění na 13 GPS trackovaných částech
++ Stubai Glacier ledová jeskyně – zažijte fascinující ledovec
++ TOP OF TYROL vrcholek ve výšce 3 210 metrů
++ Kulinářské potěšení na ledovci – nespočet skvělých restaurací a jídel
++ INTERSPORT Stubai Glacier – obchod, půjčovna, servis, úschovna – 4x přímo v lyžařském středisku
++ Děti do 10 let lyžují zdarma, pokud jsou v doprovodu rodičů, kteří si zakoupili lístek