FreestyleZOO Wake trip 2016

09. - 12.06.2016 - Německo


Kdy: 9.-12.6.2016
Kde: Německo
Cena: 2500 Kč

Slunce, zábava, sport! Je Ti to málo? Přidej ještě super partu lidí, večerní párty, wakeboard a FreestyleZOO a máš z toho jedinečnou akci léta – Wake trip 2016. Za 4 dny s námi stihneš objet tři wake areály v Německu a zároveň Tě naučíme základy jízdy na wakeboardu, nebo Ti pomůžeme s jejím zdokonalováním. No, a nebo s náma můžeš vyrazit a celý 4 dny prozewlit, prostě chcem, aby ses tam cítil dobře.

 

 

Co s sebou? S tím nebudeš mít moc starostí – wakeboardy, longboardy, slackline, párty stan a spoustu lahví Jagermaisteru od našeho sponzora bereme my, takže o zábavu bude postaráno (díky www.swis-shop.cz a Jagermaister za podporu!). Taky Tě tam samosebou odvezeme, to máš v ceně. Ty potřebuješ jen stan, spacák, dobrou náladu, pár euro na pivko a permici, jo a ještě si zařiď pojištění.

Ptáš se kdy vyrážíme? Ve čtvrtek 9.6.2016 v 8:00 z Dejvic a když přičteš 4 dny, v neděli jsi doma jak pán, ale mezitím zažiješ super jízdu plnou nových zážitků! Kdybys nějaký ten zážitek zapomněl, nevadí – berem s sebou i fotografa a kameramana, takže zdokumentujeme vše, abys měl pěknou vzpomínku.

Pokud jsi s námi ještě nikde nebyl, na waketripu poznáš nejen zvířátka z FreestyleZOO, ale i to, jak může vypadat wakekemp. No tak šup, vyplň přihlášku, v buse máme jen 25 míst!

FreestyleZOO Wake trip 2016

Kdyby Ti to bylo málo, více info najdeš na www.waketrip.cz, popřípadě sleduj událost na facebooku a nebo zavolej/napiš Honzovi – +420 608 072 647, waketrip@fszoo.net