ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP

24.6 – 3.7. Seignosse - France

Devátý ročník Mistrovství České republiky a Slovenska v surfingu, „QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP“, proběhne 24.6 – 3.7. letošního roku ve francouzském Seignosse, tradičním místě konání šampionátu a jedné z nejlepších surfařských lokalit v Evropě. Mezinárodní závod přinese mistrovská klání v kategoriích mužů i žen, bohatý doprovodný program a samozřejmě i hlavní ceny pro vítěze, surfboardy značek Quiksilver v mužské kategorii a Roxy pro nejlepší z žen.

Pro účastníky je zajištěna doprava z Prahy klimatizovaným autobusem a ubytování v rekreačním areálu s bazénem v těsné blízkosti surfařského spotu. Registrace na QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2016 je již spuštěna, a to na webové stránce www.surfchamp.cz

Formát závodů je osvědčený a totožný s tím, který používá World Surf League při surfových závodech ASP. Všichni zaregistrovaní účastníci se v prvním kole rozlosují do tří až čtyřčlenných skupin a mají 30min jam session, kde mohou předvést své dovednosti. V hodnocení se počítá součet dvou nejlépe odjetých vln. První dva postupuji dál do dalšího kola. Pavouk pak pokračuje až do finále. Přesný formát závodu a rozlosování zveřejníme na riders meetingu v neděli 26. června 2016.

Letos přislíbila účast Miss World 2016 Natálie Kotková, která je velká milovnice surfingu a bude se snažit vybojovat titul v ženské kategorii.

Bližší informace, program a registrace na: www.surfchamp.cz

RX SURFCHAMP FINAL