ROXY SLAVÍ 25 LET- SEA, SUN & FITNESS FUN #RUNSUPYOGA EVENT PRO DÍVKY

V rámci oslav svého 25. výročí značka Roxy uvede #RUNSUPYOGA akci pro dívky po celém světě. V návaznosti na svou bohatou pověst jako vedoucí značky na trhu akčních sportů, bude Roxy poskytovat výjimečnou celodenní událost, na kterou zve dívky ke společnému běhu, stand-up paddle a strečinku ve jménu outdoorové zábavy. Tento den bude nejen plný otdoorových aktivit, ale Roxy se bude snažit poukázat na aktivní a zdravý životní styl související s její boardridingovou kulturou.

ROXY #RUNSUPYOGA tour začne 23. května v Barceloně (Španělsko), další dvě zastávky budou v USA a nakonec se celá tour přesune do Austrálie.

Registrace zde: http://roxy.com/runsupyoga

Jedna zkušenost, 3 aktivity…

Roxy #RUNSUPYOGA se bude skládat ze tří venkovních aktivit:

– 5 km běh

S Roxy poběžíš po pláži i rušnými ulicemi velkoměsta.

1 km stand up paddle course

Nabízí vyjížďku i pro nezkušené vodáky!

– 45 minut jógy

Dívky se budou moci registrovat na 1, 2 nebo 3 činnosti a vychutnat si všechny další aktivity, které budou připraveny během eventu. Nebude chybět živá hudba, zdravé jídlo a pití a samozřejmě možnost seznámení se s Roxy profesionálními sportovci.

… S Roxy ambasodarkami

Celou #RUNSUPYOGA World Tour bude provázet ROXY team.

Mezi něj patří: Rosy Hodge, bývalá profesionální  surfařka a Roxy Fitness ambasadorka, modelky a surfařky Bruna Schmitz & Justine Mauvin … Tyto Roxy dívky budou společně s ostatními sportovat, ale také sdílet své tipy a zkušenosti.

Sleduj #RUNSUPYOGA event na sociálních sítích #ROXYfitness, #ROXYready & @Roxy