Pozvánka na BURTON LAUNCH PARTY 2016

Zima přichází a společně s ní i snowboardová party uprostřed Prahy. BURTON LAUNCH PARTY je tady! Vše se odehraje ve středu 14. října v obchodě Store#13, Vodičkova 17, Praha 1.
Na všechny zde bude čekat představení kompletní nové kolekce na sezónu 2016. A teď ještě ta nejlepší zpráva – pokud nakoupíte v tento den, máte slevu 13%!

Při příležitosti BURTON LAUNCH PARTY promítneme již druhý díl letošní web série Burton presents s Benem Fergusonem. Na návštěvníky čeká nejenom skvělé občerstvení a drinky zdarma, ale i soutěž v montáži vázání na snowboard na rychlost. Vyhrát můžete parádní ceny.

Živě zahraje Dj Poeta z Radia Spin a budete se moci zúčastnit tomboly o dárky Burton ve prospěch charitativního projektu Chill pro děti z Dětských domovů. Tombolu pomůže losovat i domácí Burton team ve složení Roman Dlauhý, Katka Vojáčková a Miki Pajer.

Na všechny čekají samolepky a katalogy a hlavně – snowboardová atmosféra, kterou jindy ve městě nezažijete! Takže? Ve středu 14.10. od 16hod. se uvidíme ve Storu#13!

Burton-launchparty2016

Více informací: https://www.facebook.com/events/1493396864320426/